SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Artur Szczęsny na czele działu komunikacji w Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki

Artur Szczęsny został kierownikiem działu komunikacji w Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie. Przeszedł z Biennale Warszawa, gdzie zastąpiła go Agnieszka Tiutiunik.

Artur Szczęsny, fot. Monika Stolarska Article

Artur Szczęsny do tej pory był kierownikiem ds. komunikacji w Biennale Warszawa, instytucji kultury Miasta Stołecznego Warszawy. 1 stycznia na tym stanowisku zastąpiła go Agnieszka Tiutiunik, która do Biennale przechodzi z Centrum Sztuki Współczesnej Zamku Ujazdowskiego.

Szczęsny w Zachęcie raportuje do Olgi Wysockiej, zastępcy dyrektora. W zespole odpowiadającym za promocję, PR, marketing i kontakt z publicznością pracuje dziewięć osób oraz zewnętrzna agencja zapewniająca obsługę publiczności. Objęte przez niego stanowisko jest nowe - zespół  ds. promocji i komunikacji przekształcono w dział komunikacji.

Wcześniej Szczęsny kierował zespołami komunikacji w Teatrze Polskim w Bydgoszczy oraz w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. Współpracował też m.in. z Instytutem Teatralnym w Warszawie, Biurem Europejskiej Stolicy Kultury 2016 Katowice Miasto Ogrodów. Był rzecznikiem prasowym Regionalnego Ośrodka Kultury w Katowicach.

Artur Szczęsny jest absolwentem Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, gdzie uzyskał tytuł magistra sztuki. Podyplomowo ukończył również kierunek Rozwój publiczności na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Od 2017 roku Artur Szczęsny prowadzi agencję Horse With Wings Agency, specjalizującą się w komunikacji i public relations kultury, sztuki i nauki oraz audience development.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Artur Szczęsny na czele działu komunikacji w Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dariusz Simpson
Nieustannie podziwiam ludzi, którzy potrafią uśmiechać się górną i dolną częścią szczęki jednocześnie. Szacun.
0 3
odpowiedź