SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Artykuły z „Financial Times” tylko w serwisach internetowych Infor Biznes

Spółka Infor Biznes została wyłącznym partnerem dziennika „Financial Times” w polskim internecie. Od 1 lutego br. prawa do przedruków tekstów z tej gazety mają tylko witryny internetowej tego wydawnictwa, czyli Forsal.pl, Gazetaprawna.pl i Dziennik.pl.

Artykuły z „Financial Times” tylko w serwisach internetowych Infor Biznes

 Od dawna wyłączne prawo do przedruków z „FT” w polskiej prasie ma wydawany przez Infor Biznes „Dziennik Gazeta Prawna”.Natomiast do końca stycznia br. materiały z „Financial Times” w internecie dostępne były w portalu Onet.pl.

- Naszym celem jest ciągłe udoskonalanie kontentu, bo to on jest wyróżnikiem pozycji na rynku i wartością dla czytelnika – internauty, dlatego chcieliśmy, aby współpraca z „FT”, którą kontynuujemy w „Dzienniku Gazecie Prawnej”, rozszerzyła się również na nasze serwisy internetowe – podkreśla Dariusz Piekarski, prezes Infor Biznes.

„Financial Times” to dziennik o elitarnym, umiarkowanie konserwatywnym charakterze i międzynarodowym zasięgu, wydawany od 1888 r. w Londynie. Gazeta zajmuje się w większości tematyką gospodarczą i polityczną.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Artykuły z „Financial Times” tylko w serwisach internetowych Infor Biznes

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl