SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Askaniusz Sawicki dyrektorem ds. personalnych w Coca-Cola HBC Polska

Askaniusz Sawicki został powołany na stanowisko dyrektora ds. personalnych w Coca-Cola HBC Polska. Zastąpił Irminę Wrotecką, która odchodzi na emeryturę.

Askaniusz Sawicki Article

Askaniusz Sawicki w Coca-Cola HBC pracuje od 2009 roku jako dyrektor ds. rozwoju organizacji. Kolejnymi jego rolami w organizacji były: stanowisko HR biznes partnera dla działów wspierających, a następnie HR biznes partnera dla działów komercyjnych zapewniając wraz ze swoim zespołem kompleksowe wsparcie HR-owe na poziomie strategicznym i operacyjnym.

Przed dołączeniem do Coca-Cola HBC Polska Askaniusz Sawicki pracował między innymi w PTC (obecnie T-Mobile Polska) jako HR biznes partner dla pionów sprzedaży, marketingu i strategii oraz w PTK Centertel - Idea (Orange) jako HR biznes partner dla pionów sprzedaży i marketingu oraz kierownik działu szkoleń i rozwoju. Askaniusz Sawicki ukończył studia magisterskie na Wydziale Menedżerskim Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Askaniusz Sawicki zastąpił Irminę Wrotecką, która po  25 latach pracy w systemie Coca-Cola oraz karierze zawodowej obejmującej wiele wysokich stanowisk menedżerskich, zarówno w Polsce jak i  w strukturach międzynarodowych, postanowiła odejść z Coca-Cola HBC Polska na emeryturę z końcem roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Askaniusz Sawicki dyrektorem ds. personalnych w Coca-Cola HBC Polska

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
majec
Askaniusz? Ciekawe jak się to zdrabnia... Współczuję człowiekowi
8 8
odpowiedź