SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Asta-Net wchodzi na rynek mobilnej telefonii. Będzie działać jako operator wirtualny

Spółka Asta-Net rozszerzyła swoją ofertę o usługi telefonii komórkowej, pod marką Namaste Mobile. Działać będzie jako wirtualny operator komórkowy (MNVO). Usługa oparta jest o infrastrukturę Polkomtela, również w ramach technologii 5G.

 

Namaste Mobile obejmuje wyłącznie ofertę abonamentową (post-paid). W ramach oferty Namaste Mobile potencjalny abonent znajdzie siedem pakietów, w tym darmowe SMS i MMS, połączenia głosowe, a także roaming międzynarodowy z pakietem internetu do wykorzystania w krajach Unii Europejskiej. Wszystkie pakiety zawierają dostęp do 5G oraz elastyczne pakiety internetu od 6 GB do 100 GB. Dla klientów podróżujących po krajach UE dostępna jest oferta z roamingiem. Najtańsza opcja abonamentu komórkowego oferowanego przez operatora Namaste to 9,90 zł - pakiet taki obejmuje nielimitowane rozmowy do sieci Namaste Mobile oraz 2 GB internetu mobilnego.

Telefonia komórkowa to kolejna usługa w portfolio spółki, która w ubiegłym roku uruchomiła usługę telewizyjną pod marką MeeVu, a także usługę Wi-Fi Home Spot. - Pracujemy również nad produktem tv, który umożliwi nam świadczenie usługi OTT. MVNO to kolejny krok w naszej strategii budowania przewagi konkurencyjnej na rynku lokalnym ale też pozwalający wyjść z usługą poza własną sieć kablową – komentuje Zbigniew Ryczek, prezes zarządu spółki Asta-Net.


Asta-Net w październiku 2021 r., wprowadziła do portfolio telewizję IPTV, która dostępna jest w ofercie ze internetem światłowodowym. Spółka intensywnie rozbudowuje też swoją sieć światłowodową, w jej zasięgu jest obecnie 116 tys. gospodarstw domowych. -  MVNO daje nam możliwość zagospodarowania niszy rynkowej niedostępnej dla operatorów MNO. Ofertę Namaste Mobile kierujemy do wszystkich, którzy mają wysokie oczekiwania technologiczne i którym zależy na dobrej ofercie cenowej - mówi Krzysztof Burmer, dyrektor sprzedaży i marketingu spółki.

Operator kablowy Asta-Net działa od 1989 roku i świadczy swoje usługi dla 50 tys. klientów indywidualnych i biznesowych. W zasięgu sieci jest ponad 116 tys. gospodarstw domowych.

Dołącz do dyskusji: Asta-Net wchodzi na rynek mobilnej telefonii. Będzie działać jako operator wirtualny

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl