SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

ATM Grupa wypłaci 0,22 zł dywidendy na akcję

Zarząd ATM Grupy poinformował, że akcjonariusze zdecydowali o wypłacie dywidendy – łącznie 18 mln 546 tys. złotych w cenie 0,22 zł za akcję.

Article

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy ATM Grupy 25 maja br. podjęło uchwałę o wypłacie dywidendy.

Wypłacona zostanie dywidenda na kwotę 18 mln 546 tys. złotych, w cenie 0,22 zł za akcję. Zostaną nią objęte wszystkie akcje spółki serii A i B. Dzień dywidendy został ustalony na 7 czerwca br., a dniem wypłaty będzie 15 czerwca br.

Pisaliśmy już o tym w Wirtualnemedia.pl, że w kwietniu zarząd ATM Grupa zarekomendował, żeby spółka w br. wypłaciła 18,55 mln zł dywidendy, po 22 grosze za akcję, tak jak zdecydowano w dniu dzisiejszym. Propozycja dotyczyła także dnia dywidendy (na 7 czerwca i dnia wypłaty dywidendy - 15 czerwca).

W ub.r. ATM Grupa zanotowała 224,38 mln zł wpływów (o 29,5 proc. więcej niż rok wcześniej) i 28,27 mln zł zysku netto (po wzroście w skali roku o 23,6 proc.). Firma przez dwa lata planuje wydać na inwestycje 81-101 mln zł, z czego większość na budowę nowego obiektu w Warszawie i kupno wozu transmisyjnego 4K.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ATM Grupa wypłaci 0,22 zł dywidendy na akcję

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl