SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Koniec kalendarza ATM Grupy. Chyra, Figura, Gierszał, Jakubik i Ogrodnik w ostatniej edycji (wideo)

W poniedziałek, 18 grudnia odbyła się premiera ósmej odsłony kalendarza ATM Grupy, w której pojawią się zdjęcia znanych aktorek i aktorów. Gwiazdy sfotografował Szymon Szcześniak. To ostatnia edycja inicjatywy - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

W kalendarzu ATM Grupy na 2024 rok wzięli udział: Ireneusz Czop, Andrzej Chyra, Katarzyna Figura, Jakub Gierszał, Arkadiusz Jakubik, Orina Krajewska, Anna Krotoska, Eryk Kulm Jr, Michalina Łabacz, Dawid Ogrodnik, Dorota Pomykała i Maria Sobocińska.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Autorem zdjęć w ósmej edycji projektu jest Szymon Szcześniak. W poprzednich latach fotografami kalendarza byli: Aldona Karczmarczyk, Jacek Poremba, Robert Wolański i duet Agnieszka Kulesza z Łukaszem Pikiem.

Temat przewodni najnowszej edycji projektu to: „Człowiek/ artysta w zderzeniu / we współpracy ze sztuczną inteligencją”. Przy realizacji kalendarza ATM Grupy na 2024 rok współpracował Tomasz Świerczyński, generalista 3D, ekspert we wprowadzaniu nowoczesnych technologii.

- Razem wygenerowaliśmy dziesiątki teł, z których powstały setki możliwości, nieskończoność opcji i jeszcze więcej niewiadomych. Brak całkowitej kontroli nad procesem twórczym stał się większym wyzwaniem niż początkowo zakładałem - komentuje Szymon Szcześniak. - Zależało mi, aby klimat zdjęcia, jego walory techniczne i wizualne stworzyły spójny obraz. Obraz, który z jednej strony współgrał z bohaterem, z drugiej - z moją wizją, tym subiektywnym odczuciem, które stanowi unikalny podpis każdego autora - dodaje.

Premiera kalendarza odbyła się w poniedziałek, 18 grudnia 2023 roku. W elektronicznej formie projekt udostępniony został na stronie kalendarz.atmgrupa.pl. Tradycyjnie ATM Grupa wydrukowała kilkaset sztuk kalendarza, które są rozsyłane do współpracowników i kontrahentów oraz dziennikarzy. Kilka egzemplarzy kalendarza (z autografami gwiazd) przekazywanych zostanie na aukcję WOŚP.

Koniec kalendarza ATM Grupy

Jak wynika z naszych informacji, ATM Grupa właśnie zrealizowała ostatnie wydanie kalendarza, który ukazywał się nieprzerwanie od 2017 roku.

- Dziękujemy wyjątkowym twórcom i bohaterom, którzy przyczynili się do powstania naszych kalendarzy. Dziękujemy Wam za każdy kadr, który stał się częścią naszej historii - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl biuro prasowe ATM Grupy. - Decyzja o zaprzestaniu wydawania drukowanych kalendarzy to kolejny krok podjęty przez ATM Grupę w ramach strategii Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) - dodaje.

Pomysłodawcą kalendarza ATM Grupy jest Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupy.

Dołącz do dyskusji: Koniec kalendarza ATM Grupy. Chyra, Figura, Gierszał, Jakubik i Ogrodnik w ostatniej edycji (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl