SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dębska, Hycnar, Książkiewicz, Nieradkiewicz, Stramowski i Więdłocha w siódmej edycji kalendarza ATM Grupy (fotogaleria)

W czwartek, 15 grudnia odbyła się premiera siódmej odsłony kalendarza ATM Grupy, w której pojawią się zdjęcia znanych aktorek i aktorów. Tym razem gwiazdy sfotografował Szymon Brodziak. - Hasło tegorocznej edycji „Kadry z filmów, które nigdy nie powstały” jest esencją mojej fotograficznej działalności. Uwielbiam opowiadać historie i pokazywać emocje w czerni i bieli - informuje nas Brodziak.

fot. Szymon Brodziak/kalendarz ATM Grupa 2023fot. Szymon Brodziak/kalendarz ATM Grupa 2023

W kalendarzu ATM Grupy na 2023 rok wzięli udział: Jacek Beler, Martyna Byczkowska, Maria Dębska, Jędrzej Hycnar, Bartek Kotschedoff, Weronika Książkiewicz, Marta Nieradkiewicz, Eliza Rycembel, Piotr Stramowski, Masza Wągrocka, Agnieszka Więdłocha i Tomasz Ziętek.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Autorem zdjęć w szóstej edycji projektu jest Szymon Brodziak, który specjalizuje się w czarno-białej fotografii. Jest to najmłodszy artysta i pierwszy Polak, którego prace zostały wystawione w Muzeum Fotografii Fundacji Helmuta Newtona w Berlinie. Zdobył wiele nagród, m.in.: podczas Festiwalu Filmowego w Cannes został uznany przez jury Fashion TV Photographers Awards za najlepszego na świecie fotografa czarno-białych kampanii reklamowych czy zdobył pierwsze miejsce w konkursie World’s Top 10 Black&White Photographers.

W poprzednich latach fotografami kalendarza byli: Aldona Karczmarczyk, Jacek Poremba, Robert Wolański i duet Agnieszka Kulesza z Łukaszem Pikiem.

Hasło najnowszej edycji projektu to „Kadry z filmów, które nigdy nie powstały”. - Hasło jest esencją mojej fotograficznej działalności. Uwielbiam opowiadać historie i pokazywać emocje w czerni i bieli. W tym kontekście wiedziałem, że uchwycenie talentu aktorskiego moich bohaterek i bohaterów będzie dużym wyzwaniem, ale też wielkim zaszczytem i przygodą. Dlatego z entuzjazmem przyjąłem propozycję stworzenia kalendarza dla ATM Grupy na rok 2023 - informuje portal Wirtualnemedia.pl Szymon Brodziak.

Tradycyjnie ATM Grupa wydrukowała kilkaset sztuk kalendarza, które są rozsyłane do współpracowników i kontrahentów oraz dziennikarzy. Kilka egzemplarzy kalendarza (z autografami gwiazd) przekazywanych zostanie na aukcję WOŚP. W elektronicznej formie kalendarz od czwartku, 15 grudnia od godz. 20.00 jest dostępny na stronie kalendarz.atmgrupa.pl.

Pomysłodawcą kalendarza ATM Grupy jest Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupy.

W pierwszej połowie br. ATM Grupa przy wzroście wpływów o 17 proc. do 130,29 mln zł osiągnęła 14,3 mln zł zysku netto. Zmalały jej wpływy z produkcji telewizyjno-filmowej, natomiast wzrosły z wynajmu sprzętu i usług oraz działalności deweloperskiej.

Dołącz do dyskusji: Dębska, Hycnar, Książkiewicz, Nieradkiewicz, Stramowski i Więdłocha w siódmej edycji kalendarza ATM Grupy (fotogaleria)

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ojej
wielkie wydarzenie, nie ma co
odpowiedź
User
hmmm
Co to jest ATM grupa?
odpowiedź
User
PapaDoc
Innowacyjne!
odpowiedź