SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Aukcje Polskiej Akcji Humanitarnej

15 kwietnia platforma Aukcje24.pl we współpracy z Polską Akcją Humanitarną uruchomiła serwis Aukcje PAH

Korzystanie z systemu aukcyjnego jest darmowe, nie są pobierane także prowizje od sprzedaży, natomiast całkowity dochód z licytowania przedmiotów trafi na konto PAH.

15 kwietnia platforma aukcyjna Aukcje24.pl uruchomiła nowy typ aukcji - "Aukcje PAH" . Jest to wspólna inicjatywa tego serwisu oraz Polskiej Akcji Humanitarnej , dzięki której Internauci będą mogli aktywnie włączyć się w niesienie pomocy potrzebującym w Polsce i na świecie. Osoby posiadające przedmiot, który chciałyby przeznaczyć na cele charytatywne, mogą wystawić go na Aukcjach PAH. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży takich przedmiotów będą przekazywane na realizację programów Polskiej Akcji Humanitarnej.

Korzystanie z serwisu Aukcje PAH jest bezpłatne, nie są także pobierane żadne prowizje od sprzedaży przedmiotów. Aukcje PAH zapewniają bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Licytujący, który wygrał daną aukcję zobowiązany jest do przelania należności bezpośrednio na konto PAH. Ofiarodawca przekazuje mu wylicytowany przedmiot po potwierdzeniu dokonania wpłaty przez Aukcje24.pl.

W ciągu paru godzin od startu serwisu Aukcje PAH (http://pah.aukcje24.pl) użytkownicy wystawili ponad 80 aukcji, wśród których znalazły się takie oto ciekawostki:

1) POMAGAMY - 10 lat Polskiej Akcji Humanitarnej http://my.aukcje24.pl/accdb/viewItem.asp?IDI=11624234

2) Zdzisław Beksiński - Grafiki komputerowe http://my.aukcje24.pl/accdb/viewItem.asp?IDI=11620535

3) Medal Władysław Jagiellończyk na czeskim tronie http://my.aukcje24.pl/accdb/viewItem.asp?IDI=11632554

4) Teczka zawierająca fotosy z serialu Na dobre i na złe z autografami aktorów http://my.aukcje24.pl/accdb/viewItem.asp?IDI=11634979
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Aukcje Polskiej Akcji Humanitarnej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl