SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

AutoMapa także na Windows Phone

Producenci AutoMapy udostępnili aplikację w wersji dla urządzeń z systemem Windows Phone.

AutoMapa dla systemu Windows Phone oferuje wszystkie opcje znane z wersji dla innych systemów operacyjnych, w tym dostęp do danych drogowych dzięki LiveDrive!, kilkusettysięczną bazę użytecznych punktów (POI), aktualne mapy Polski i Europy aktualizowane bezpośrednio z aplikacji oraz pilota Krzysztofa Hołowczyca.

Analogicznie do wersji dla systemów Android i iOS, użytkownicy systemu Windows Phone mogą skorzystać z modelu subskrypcyjnego, który daje dostęp do wszystkich funkcji programu i systemu aktualizacji bez dodatkowych opłat. Pakiet startowy pozwala na pełną nawigację przez 7 dni po drogach Polski lub Europy oraz nieograniczoną w czasie możliwość przeglądania mapy i użytecznych punktów. Po tym czasie użytkownik ma możliwość wyboru formy przedłużenia licencji. AutoMapa Polska na 7 dni kosztuje 11 zł, na 90 dni - 37 zł, a na 366 dni - 91,50 zł. Z kolei AutoMapa Europe (zawiera również mapę Polski) jest dostępna na 7 dni w cenie 17,50 zł, na 90 dni w cenie 59, 99 zł oraz na 366 dni w cenie 150 zł.

AutoMapa dostępna jest zarówno dla urządzeń posiadających system Windows Phone 8.1, jak i Windows Phone 10. Program można pobrać bezpośrednio ze sklepu Microsoft pod tym adresem.

Dołącz do dyskusji: AutoMapa także na Windows Phone

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl