SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Avaya przejęła Tenovis

Avaya przejęła firmę Tenovis będącą częścią Bosch Telecom

Avaya Inc. globalny dostawca oprogramowania, systemów i usług do komunikacji biznesowej, powiadomił o zakończeniu przejęcia Tenovis GmbH & Co. KG, głównego dostawcy systemów i usług w zakresie komunikacji dla przedsiębiorstw, będącego częścią Bosch Telecom. Przejęcie Tenovis wzmocniło pozycję Avaya w Europie, powiększyło  udział firmy w rynku europejskim oraz liczbę Klientów.

Tenovis oferuje rozwiązania komunikacyjne z zakresu telefonii, centrów telefonicznych i kontaktowych, zarządzania stosunkami z klientem, przekazywania wiadomości, pracy w sieci oraz usług dla firm i organów administracji publicznej w całej Europie. Spółka zatrudnia ponad 5400 pracowników i posiada biura w Austrii, Belgii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Szwajcarii, Holandii oraz we Włoszech.

Autoryzowanym przedstawicielem Tenovis w Polsce była do tej pory firma Kellner Integral Komunikacja, oferująca pełen zakres usług związanych z instalacją nowych systemów oraz serwisem, utrzymaniem i rozbudową istniejących. Do grona Klientów firmy należą np. AWF Katowice, Delphi Automotive, Szpital Pabianice, Hotele Ibis (Accor), Selgros Łódź, VW Polkowice, Medicover, Politechnika Wrocławska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Avaya przejęła Tenovis

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl