SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Awans w Cisco Systems

Jacek Chmielecki objął stanowisko Chanel Business Development Manager w Cisco Systems na region EMEA.

Jest odpowiedzialny za wdrażanie działań, które pozwolą na bardziej efektywne wykorzystanie potencjału wzrostowego poszczególnych rynków.

Do jego obowiązków będzie również należał rozwój sieci partnerskiej i zapewnienie wzrostu satysfakcji biznesowej poszczególnych firm współpracujących z Cisco Systems. Chmielecki pracuje w Cisco Systems od sześciu lat.

Celem działań jest właściwy dobór struktur kanału sprzedaży przy jednoczesnym maksymalnym wykorzystaniu możliwości wzrostowych rynków i umożliwieniu rozwoju firmom partnerskim. Jacek Chmielecki prowadzi przedsięwzięcie w czterech krajach Europy Zachodniej, pięciu krajach Europy Środkowej i Wschodniej oraz na obszarze Bliskiego Wschodu i w Afryce.

-Kanał partnerski z punktu widzenia każdej firmy jest niezwykle ważny. To właśnie wiedza i doświadczenie partnerów wspiera sprzedaż producenta. Dlatego dążymy do tego, aby współpraca była maksymalnie satysfakcjonująca dla obu stron. Zrobimy wszystko, aby nasi partnerzy dzięki wsparciu i pomocy z naszej strony, mogli stawiać czoło kolejnym wyzwaniom i efektywnie korzystać z możliwości, jakie daje rynek - mówi Jacek Chmielecki.

Chmielecki jest związany z Cisco Systems od sześciu lat, gdzie rozpoczął pracę na stanowisku Account Managera w dziale współpracy partnerskiej. W latach 2003 - 2005 był odpowiedzialny za rozwój kanału sprzedaży w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Wcześniej pracował w American Power Conversion oraz Budimex Soft S.A.

Jacek Chmielecki ma 37 lat. Jest absolwentem Wydziału Informatyki Politechniki Łódzkiej oraz Uniwersytetu w Leicester, gdzie ukończył Zastosowania Informatyki w Biznesie. Posiada także dyplom MBA z zakresu Zarządzania i Marketingu Thames Valley University. Fascynuje go narciarstwo, żeglarstwo oraz nurkowanie. Jest żonaty i ma trzech synów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Awans w Cisco Systems

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl