SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Gaudyn szefową działu media relations w Personal PR

Agencja komunikacji zintegrowanej Personal PR reorganizuje model pracy. Szefową działu media relations została Katarzyna Gaudyn, związana z agencją od 2017 roku. Jej zastępczynią została za to Agnieszka Staniszewska.

Zespół Personal PRArticle

W Personal PR zmodyfikowana struktura systematyzuje podział obowiązków, co sprzyja realizacji coraz większych projektów i zapewnia pracownikom możliwość rozwoju pionowego poprzez budowanie ścieżek rozwoju.

– Przyznam, że zmiana struktury z bardzo projektowej, poziomej na pionową była dużym wyzwaniem i przygotowanie do zmiany, jej przeprowadzenie i utrwalenie nowych zasad działania zajęło dużo czasu - tłumaczy Karolina Janik, CEO Personal PR.

Szefową działu media relations została Katarzyna Gaudyn, związana z agencją od 2017 roku, a jej zastępczynią – Agnieszka Staniszewska.

Agnieszka Staniszewska przejmuje prowadzenie części projektów dla kluczowych klientów Personal PR.

– Do Personal PR dołączyłam niespełna rok temu. Wcześniej przez kilkanaście lat związana byłam z mediami. Na początku jako reporter, następnie producent oraz kierownik produkcji. Kolejne 10 lat zajmowałam się public relations m.in. w branży ubezpieczeniowej, medycznej i energetycznej. Od 2004 roku prowadzę wykłady, ćwiczenia i warsztaty z zakresu public relations, komunikacji oraz autoprezentacji. Ostatni rok był bardzo intensywny – nowe środowisko, klienci, projekty. Cieszę się, że swoim doświadczeniem mogę wspierać Dział Media Relations – mówi Agnieszka Staniszewska, Deputy Head of Media Relations w Personal PR.

Katarzyna Gaudyn i Agnieszka Staniszewska awansowały na stanowiska zarządcze ze stanowisk senior account managerek.

Obecnie Personal PR współpracuje z firmami z różnych branż, m.in.: fintech, energy, finance & banking, FMCG, IT, facility management, tourism, health care, czy industry.

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Gaudyn szefową działu media relations w Personal PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl