SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Awanse w Acxiom Polska

Leszek Badowski oraz Marek Wcisło pełniący dotychczas funkcje kierowników zespołów sprzedaży w Acxiom Polska awansowali na stanowiska dyrektorskie

Od stycznia 2005 roku, kiedy to na fotelu Prezesa Firmy zasiadł Leszek Konkel - wcześniej dyrektor działu sprzedaży, aż do maja b.r. stanowisko to pozostawało nie obsadzone.

Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem konsultantów oraz rozwijanie nowych kanałów sprzedaży, drogą awansu wewnętrznego, powierzono Leszkowi Badowskiemu. Będąc związany z firmą niemal od jej początków, posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów. Kierowany przez niego zespół zajmował się min. realizacją projektów dla wiodących firm z branży finansowej oraz motoryzacyjnej.

W związku z poszerzaniem portfolio produktów Acxiom o nowe rozwiązania oparte na technologii CII (Customer Infiormation Infrastructure) - czyszczenie i standaryzacja baz danych, integracja różnych źródeł informacji, usługi związane z funkcjonowaniem systemów CRM - postanowiono powołać osobę dedykowaną do rozwijania tego segmentu usług firmy.

Stanowisko Customer Development Directora objął Marek Wcisło, do którego obowiązków należeć będzie min. planowanie i nadzór nad realizacją kompleksowych rozwiązań obejmujących database integration, rozwój współpracy z partnerami strategicznymi oraz koordynacja technologicznych projektów pan-europejskich.

Powyższe nominacje wpisują się w globalną strategię korporacji Acxiom, która zakłada rozwój struktur lokalnych, promowanie najlepszych pracowników oraz bliską współpracę pomiędzy oddziałami.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Awanse w Acxiom Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl