SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Awanse w biurze reklamy Wydawnictwa Bauer

Od września Magdalena Rzepnicka została p.o. dyrektora działu promocji sprzedaży i marketingu w Wydawnictwie Bauer, a Maciej Osajda objął w spółce stanowisko dyrektora działu reklamy pism poradniczo-rozrywkowych.

Awanse w biurze reklamy Wydawnictwa Bauer

Magdalena Rzepnicka zastąpiła Marka Golińskiego, który odszedł z wydawnictwa. Dotychczas pełniła ona funkcję kierownika butiku kreatywnego i promocji w firmie. Na razie nie jest na to stanowisko prowadzona rekrutacja, ale ma ono zostać docelowo obsadzone.

Maciej Osajda od stycznia br. pełnił obowiązki dyrektora działu reklamy pism poradniczo-rozrywkowych w wydawnictwie (przejął je po Michale Staszewskim, który odszedł z Bauera). Wcześniej był kierownikiem tego działu.

Zarówno Rzepnicka, jak i Osajda podlegają bezpośrednio Maciejowi Kutakowi, dyrektorowi biura reklamy i planowania mediów w Wydawnictwie Bauer.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Awanse w biurze reklamy Wydawnictwa Bauer

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl