SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

AXN na szczycie kanałów filmowo-serialowych

Stacja AXN była w maju liderem kanałów filmowo-serialowych. Największy wzrost udziałów zanotował jednak kanał Kino Polska.

AXN na szczycie kanałów filmowo-serialowych

Udział AXN w grupie 4+ wyniósł 0,91 proc. (wzrost o 17 proc.  stosunku do okresu przed rokiem). Druga pozycja przypadła stacji Kino Polska z 0,71 proc. udziału (tu wzrost wyniósł aż 116 proc.). Podium zamyka Comedy Central (0,42 proc. udziału). Spadki dotykają między innymi Movies 24, AXN Sci-Fi, Zone Romantica, a także Fox Life (mimo poszerzenia zasięgu o platformę n). 

 

4+
Stacjamaj 2009maj  2010
AXN0,7730,907
Kino Polska0,3280,708
Comedy Central0,3540,419
Hallmark0,3920,311
Ale Kino0,2640,298
HBO0,2400,289
TCM0,1660,274
Fox Life0,2050,162
Zone Europa0,1840,159
Polsat Film -0,154
Universal -0,145
Canal+0,1290,137
HBO 20,1180,130
FilmBox0,1230,124
HBO Comedy0,1040,117
Canal+ Film0,1120,112
Movies 240,1900,109
AXN Crime0,0670,086
AXN Sci-Fi0,1480,078
BBC Entertainment0,0600,066
Zone Romantica0,0630,043
Cinemax20,0210,031
Cinemax0,0300,028


Pierwsza trójka w grupie komercyjnej 16-49 wygląda tak samo jak wśród ogółu widzów. Tu także liderem wzrostu jest Kino Polska (wzrost o156 proc.). Wysoką, czwartą pozycję z0,46 proc. udziału zajmuje HBO Polska. Najwięcej traci Zone Romantica, która zamyka stawkę (0,02 proc. udziału i spadek o 62 proc.).  

16-49
Stacjamaj 2009maj 2010
AXN1,2041,383
Kino Polska0,3400,873
Comedy Central0,6490,760
HBO0,3660,475
Hallmark0,4430,343
Ale Kino0,2820,328
TCM0,1670,266
Fox Life0,3710,244
Canal+0,1810,225
Universalb.d0,221
Polsat Filmb.d0,211
HBO 20,1790,204
HBO Comedy0,1730,194
Canal+ Film0,1690,173
Zone Europa0,1780,148
FilmBox0,1590,125
AXN Sci-Fi0,2960,125
Movies 240,2490,109
AXN Crime0,1040,103
BBC Entertainment0,0630,079
Cinemax0,0480,038
Cinemax20,0270,036
Zone Romantica0,0580,022



Wszystkie dane Nielsen Audience Measurement.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: AXN na szczycie kanałów filmowo-serialowych

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marcin Sz.
a czemu tylko są pokazane procenty a gdzie liczba osób oglądających
odpowiedź
User
ORZECHgda
FILMOWO-serialowych?
odpowiedź