SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bańda, Zwolińska, Małachowska i Jakubiak awansują w Lighthouse Consultants

W agencji Lighthouse Consultants awansowały cztery osoby: Jarosław Bańda, Magdalena Zwolińska, Marta Małachowska i Irmina Jakubiak.

Article

Jarosław Bańda dołączył do władz spółki dotychczas zarządzanej przez Przemysława Mitraszewskiego i Piotra Płocharskiego. Z Lighthouse Consultants związany jest od 2009 roku, początkowo jako business development director (więcej na ten temat), a obecnie jako partner odpowiada za rozwój projektów nowobiznesowych oraz obsługę klientów strategicznych. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z komunikacją korporacyjną, zarządzaniem reputacją, komunikacją wewnętrzną i issue management.

Magdalena Zwolińska, która objęła funkcję business unit directora, specjalizuje się projektach związanych z zarządzaniem komunikacją w kryzysie i zagrożeniami dla reputacji. Prowadzi także warsztaty i symulacje kryzysowe. Kierowany przez nią zespół realizuje projekty w obszarach komunikacji korporacyjnej oraz crisis&issue management, m.in. dla klientów z branż energetycznej, farmaceutycznej i handlu detalicznego.

Marta Małachowska awansowała na stanowisko account directora. W Lighthouse Consultants pracuje od 2009 roku. Realizuje projekty związane z doradztwem w obszarze komunikacji z interesariuszami, media relations, komunikacji wewnętrznej, employer brandingu oraz CSR i raportowania społecznego dla klientów z branży energetycznej, ubezpieczeniowej, finansowej, a także retail.

Z kolei Irmina Jakubiak, która została senior account executive, odpowiada za obsługę klientów z sektora finansowego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bańda, Zwolińska, Małachowska i Jakubiak awansują w Lighthouse Consultants

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl