SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bank BGŻ BNP Paribas partnerem strategicznym Szlachetnej Paczki

Bank BGŻ BNP Paribas został partnerem strategicznym projektu Szlachetna Paczka, organizowanego przez stowarzyszenie Wiosna. Instytucja przygotowała też kampanię promującą inicjatywę, pod hasłem "Pomaganie jest fajne!".

Article

W Szlachetną Paczkę zaangażowało się do tej pory ponad 2 tys. pracowników BGŻ BNP Paribas. Dzięki nim, ponad 100 potrzebujących rodzin otrzymało wsparcie.

– Programy i inicjatywy, które realizujemy, mają charakter inwestycji społecznych i pozwalają na długofalowe działania, dające trwałe efekty. Idea pomocy realizowanej przez Szlachetną Paczkę jest spójna z odpowiedzialną postawą Banku i Fundacji BGŻ BNP Paribas. Chcemy mądrze wspierać najbardziej potrzebujące osoby. Oprócz rzeczy materialnych, rodziny dostają sygnał, że nie są same – powiedział Przemysław Gdański, prezes zarządu Banku BGŻ BNP Paribas.

Częścią współpracy jest również wsparcie finansowe inicjatywy. Za każdą płatność wykonaną kartą przez klienta BGŻ BNP, bank przekaże 1 grosz na rzecz Szlachetnej Paczki, a w przypadku płatności wykonywanych za pomocą aplikacji mobilnej 2 grosze.

„Pomaganie jest fajne!”

W ramach akcji namawiającej do udziału w Szlachetnej Paczce, powstał trzyminutowy film „Pomaganie jest fajne!”. Występują w nim wolontariusze Szlachetnej Paczki oraz Banku BGŻ BNP Paribas, zaangażowani w inicjatywę.

Klip w internecie można oglądać od 5 grudnia, a od 6 grudnia w telewizji. Współczesną aranżację utworu Ewy Bem pt. „Podaruj mi trochę słońca” zaaranżował Smolik, a piosenką w nowym brzmieniu zaśpiewała Natalia Przybysz. Reżyserem filmu jest Tomasz Knittel.

Dołącz do dyskusji: Bank BGŻ BNP Paribas partnerem strategicznym Szlachetnej Paczki

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
S
Szlachetne
8 8
odpowiedź