SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bank Ochrony Środowiska szuka agencji do social media

Bank Ochrony Środowiska rozpisał przetarg na obsługę w mediach społecznościowych. Zainteresowane agencje mogą zgłaszać oferty do 15 lipca. 

Article

Przedmiotem przetargu jest prowadzenie profili w social mediach - Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube - dla marki BOŚ. Bank wymaga m.in. co najmniej 5-letniego doświadczenia w prowadzeniu profili marek związanych z ekologią oraz wsparcia w zakresie działań antykryzysowych.

Wymogi w przetargu BOŚ

Wymagania to posiadanie co najmniej 10-letniego doświadczenia w prowadzeniu profili marek (w tym: w pisaniu postów, przygotowywaniu grafik/zdjęć oraz animacji przeznaczonych do publikacji) oraz tworzenia strategii obecności marek na LinkedIn, Facebooku i Twitterze, posiadają wiedzę i co najmniej 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu profili marek związanych z ekologią.

Ponadto oferenci muszą przedstawić referencje potwierdzające efektywność prowadzonych działań w social mediach dla klientów z obszaru: bankowość, finanse lub/i ekologia. BOŚ wymaga również posiadania co najmniej 5-letniego doświadczenia w organizowaniu konkursów na profilu marki. 

W zakres wymagań wchodzi również doświadczenie w doradztwie w zakresie rozwoju i zwiększania zasięgu, zwiększania zaangażowania oraz popularności profilu marki w social mediach, a także w prowadzeniu działań antykryzysowych na profilach marek w social mediach. Oferenci muszą również wykazać się kompetencjami  odnośnie mierzenia efektów prowadzonych działań oraz przygotowywania raportów i opracowań statystycznych.

Na etapie oferty należy również przedstawić wykaz osób skierowanych przez oferenta do realizacji przedmiotu umowy wraz z informacjami na temat ich doświadczenia.

Umowa z wygranym oferentem zostanie podpisana na rok, z możliwością przedłużenia.

Ofertę należy przesłać do dnia 15.07.2022 r. drogą elektroniczną.

Dołącz do dyskusji: Bank Ochrony Środowiska szuka agencji do social media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl