SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bank Pekao S.A. proponuje ofertę Eko Pożyczki – inwestuj w ekologię bez wychodzenia z domu

Bank Pekao S.A. rozwija ofertę finansowania celów przyjaznych środowisku i proponuje atrakcyjną Eko Pożyczkę – bez prowizji i RRSO tylko 13,83 proc. Ta oferta wspiera działania ekologiczne, a ze względu na atrakcyjną cenę jest przyjazna także klientom.

Article

Eko Pożyczka jest dostępna w kwocie od 5 000 do nawet 100 000 zł. Można ją przeznaczyć na instalację odnawialnych źródeł energii (w tym fotowoltaiki), kotłów centralnego ogrzewania, pomp ciepła, okien, drzwi i materiałów do ocieplenia domu i dachu albo do sfinansowania samochodu osobowego z napędem elektrycznym lub hybrydowym, roweru elektrycznego, czy motocykla i skutera z napędem elektrycznym. W ramach oferty można dobrać także dodatkowe środki na inny dowolny cel w wysokości do 25 proc. (kwoty przeznaczonej na cele ekologiczne).

Eko Pożyczka jest dostępna online, bez wychodzenia z domu. Wniosek można złożyć w serwisie internetowym Pekao24, aplikacji PeoPay lub przez infolinię. Po pozytywnej decyzji kredytowej, dokumenty kredytowe klient może zaakceptować w serwisie internetowym Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay – bez konieczności drukowania dokumentów papierowych. Taka oszczędność papieru to kolejny sposób na proekologiczny styl życia i ochronę środowiska.

- Nasza propozycja Eko Pożyczki to nie tylko korzystne rozwiązanie dla klientów, ale także dla środowiska – mówi Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego, Bank Pekao S.A. – W Banku Pekao dążymy do promowania zrównoważonego rozwoju oraz odpowiedzialnego podejścia do ochrony przyrody. Dzięki ofercie klienci mogą zainwestować w nowoczesne technologie, które zmniejszają zużycie energii i redukują koszty w domowym budżecie. Szeroki wachlarz możliwych celów kredytowania, atrakcyjna cena w połączeniu z indywidualnie dostosowanym do potrzeb i możliwości klienta okresem spłaty (nawet 120 miesięcy), pozwoli spłacać inwestycję lub zakup w niskich miesięcznych ratach, bez nadmiernego obciążania domowego budżetu.

Więcej o Eko Pożyczce można przeczytać na stronie: Pożyczka gotówkowa - Bank Pekao S.A.

RRSO rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 13,83 proc. przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 14 987 zł, pożyczka zaciągnięta na 38 miesięcy, oprocentowanie zmienne 12,99 proc. w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 3 372,99 zł (w tym: odsetki 3 372,99 zł), całkowita kwota do zapłaty 18 359,99 zł, płatna w 37 ratach miesięcznych po 483,16 zł, 38 rata wyrównująca 483,07 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 14 987 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 14.02.2023 r.


O Banku Pekao S.A.:
Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce z 293 mld zł aktywów. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje ponad 6,4 mln klientów. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługuje co drugą korporację w Polsce. Status banku uniwersalnego opiera się na wiodącej na rynku pozycji w private banking, zarządzaniu aktywami i działalności maklerskiej. Zróżnicowany profil działalności Banku Pekao jest wspierany przez wiodący na rynku bilans i profil ryzyka odzwierciedlony w najniższych kosztach ryzyka, silnych wskaźnikach kapitałowych i odporności na warunki makroekonomiczne (jest na drugim miejscu wśród 50 najbardziej odpornych banków w Europie w testach warunków skrajnych, przeprowadzonych przez EBA). Od 1998 r. Bank Pekao jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i uczestniczy w kilku lokalnych (w tym WIG 20 i WIG) oraz międzynarodowych indeksach (w tym MSCI EM, Stoxx Europe 600 i FTSE Developed). Pekao jest jedną z najbardziej dywidendowych spółek giełdowych w Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat, wypłacając łącznie 20 mld zł w ciągu dekady.