SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bank Pekao SA w odświeżonej kampanii reklamuje pożyczkę konsolidacyjną

Bank Pekao SA ruszył z nową kampanią reklamową, w której promuje pożyczkę konsolidacyjną. Bank odświeżył komunikację, a do reklam wprowadził po raz pierwszy lektorkę.

Bank Pekao S.A. ruszył z nową odsłoną kampanii pożyczki konsolidacyjnej – „Miej z górki”. Nowością w kampanii jest lektorka, która po raz pierwszy pojawia się w komunikacji banku.

Bank Pekao S.A. przygotował również nową linię komunikacji wizualnej na bazie idei art brandingu, czyli promocji marki przez sztukę. Przez 40 lat materiały promocyjne dla banku przygotowywali twórcy związani z Polską Szkołą Plakatu m.in. Waldemar Świerzy czy Wiktor Górka. Plakatowe podejście stało się kluczem do stworzenia nowych kompozycji na druki reklamowe. Dlatego na witrynach, ulotkach i w przestrzeni internetowej pojawi się kolażowa postać rowerzysty i towarzyszące jej hasło „Miej z górki”.

Nowa linia graficzna nawiązuje do stylistyki banku sprzed lat. Jednocześnie odwołanie do plakatu, a przede wszystkim do twórczości Wojciecha Fangora powoduje, że Bank Pekao S.A. odchodzi od komunikacji, w której dominującym obrazem są zdjęcia stockowe.

Promowana pożyczka konsolidacyjna w Banku Pekao S.A. jest przeznaczona na spłatę kredytów z innych instytucji finansowych. Klienci nie zapłacą prowizji za przeniesienie kredytów, a ponadto dostają możliwość otrzymania dodatkowych środków na dowolny cel w wysokości do 25 proc. konsolidowanej kwoty.  Pożyczkę można wziąć od 10 000 zł do 250 000 zł. RRSO tej oferty wynosi 12,96proc.

Oferta obowiązuje do końca grudnia 2022 r. i mogą z niej skorzystać nowi oraz obecni klienci banku.

Za strategię i koncept kreatywny kampanii odpowiada Saatchi&Saatchi. Odświeżoną kampanię oraz nową linię komunikacji wizualnej na bazie idei art brandingu przygotowała agencja Leo Burnett. Za działania digital odpowiada Sales&More. Social media realizuje Digital Kingdom. Filmy wyreżyserował Paweł Borowski, a zrealizował dom produkcyjny Dynamo. Autorem fotografii jest Łukasz Pęcak.

Kampania w wybranych stacjach tv potrwa do 18 grudnia br.

 

Dołącz do dyskusji: Bank Pekao SA w odświeżonej kampanii reklamuje pożyczkę konsolidacyjną

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl