SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bank Pocztowy z kampanią do tych, którzy planują wakacje lub remont

Bank Pocztowy rozpoczyna nową kampanię radiową mającą na celu zachęcenie klientów do odwiedzin strony internetowej oraz placówek Banku Pocztowego i Poczty Polskiej. 

Bank Pocztowy informuje, że w okresie od 27 maja do 30 czerwca br., czyli w okresie wzmożonego zainteresowania wakacyjnymi produktami finansowymi, reklama dotrze do ponad 7,5 mln Polaków. Kampania będzie emitowana w największych rozgłośniach radiowych m.in. w RMF FM, Radiu ZET, a także w Polskim Radiu, Antyradiu, Meloradiu, Radiu Złote Przeboje.

Kampania radiowa Banku Pocztowego realizowana jest na podstawie przekazu prezentującego wakacyjne marzenia Polaków, którzy chcieliby sfinansować np. zakup hulajnogi elektrycznej, żaglówki czy skutera, pokryć koszty remontu lub wybrać się na upragnione wakacje. Spot reklamowy emitowany będzie w największych stacjach ogólnopolskich i stacjach lokalnych, m.in. w RMF Fm, Radiu ZET, a także w Polskim Radiu (Program 3 oraz stacje lokalne), Antyradiu, Meloradiu, Radiu Złote Przeboje.

- Przygotowana przez nas kampania radiowa jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na finansowanie wakacyjnych potrzeb i planów Polaków. W komunikacji wykorzystujemy 6 wersji spotów - krótsze, 15-sekundowe, są kontynuacją pomysłu opartego na dialogu, natomiast idea kreatywna dłuższych, 45-sekundowych wersji, nawiązuje do ulicznej sondy, w trakcie której Polacy ujawniają swoje wakacyjne plany i marzenia zakupowe. Używając, mamy nadzieję, intrygującego i inspirującego przekazu zachęcamy odbiorców do odwiedzenia placówek Banku Pocztowego albo Poczty Polskiej lub wejścia na stronę internetową oraz zapoznania się z naszą ofertą. Chcemy, aby klienci czuli, że mogą polegać na naszym banku w realizacji swoich planów i marzeń, zarówno tych codziennych, jak i tych wyjątkowych, wakacyjnych. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej kampanii nie tylko zwiększymy naszą obecność na rynku, ale również wzmocnimy nasz wizerunek jako zaufanego partnera, który rozumie i wspiera potrzeby swoich klientów – komentuje Radosław Kazimierski, dyrektor departamentu marketingu i PR Banku Pocztowego.

Kampania radiowa wspierana będzie także zintensyfikowanymi działaniami na Facebooku oraz w wyszukiwarce Google. 
Za przygotowanie spotu reklamowego odpowiedzialna była agencja reklamowa Grandesi Digital Toolkit Agency, a zakupem mediów zajmował się dom mediowy Media Direction. 

Dołącz do dyskusji: Bank Pocztowy z kampanią do tych, którzy planują wakacje lub remont

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl