SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bar VI tylko w TV 4

Telewizja TV 4 poinformowała oficjalnie, że emisja programu Bar odbędzie się tym razem tylko na jej antenie.

Od ponad dwóch tygodni napływają zgłoszenia od chętnych do wzięcia udziału w programie  Bar VI - Europa. Casting rozpocznie się w połowie sierpnia a premiera telewizyjna w drugiej połowie września na antenie TV4.

Nowi uczestnicy zamieszkają w domku na Bielanach Wrocławskich. Pracować będą, tak jak w dwóch poprzednich edycjach, w Barze, lokalu położonym na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu.

Program poprowadzi Krzysztof Ibisz. Program reżyseruje Krzysztof Landsberg oraz Grzegorz Gościniak. Nad scenariuszem czuwa Robert Meller. 

- Każda edycja Baru ma swój odmienny charakter i bohaterów - raz byli to przeciętni Polacy, innym razem poznawaliśmy interakcje między doświadczonymi uczestnikami reality show, ostatnio zaś poznaliśmy świat wschodzących gwiazd polskiego show bussinesu. Teraz chcemy dowiedzieć się, co łączy, a co dzieli Polaków z innymi mieszkańcami Europy. Chcemy dowiedzieć się, jak pomimo różnic kulturowych będą razem mieszkać i pracować. Będziemy mogli zobaczyć konflikty, rywalizację, a także rodzące się miłości, przyjaźnie i wzajemne relacje w świecie pozbawionym granic - mówi Krzysztof Landsberg.

- Szukamy mówiących po polsku mieszkańców każdej części Europy (oczywiście również Polaków). Poszukujemy osób z wyraźną osobowością, zdecydowanymi poglądami i wyraźnym systemem wartości - ludzi, którzy potrafią określić się wobec innych, którzy mają pomysł na siebie i przedstawienie swojej kultury - dodaje Landsberg

VI edycję Baru będzie wspierała kampania w prasie oraz radiu.

Producentem jest ATM Grupa S.A. z Wrocławia, która realizowała poprzednich pięć edycji programu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bar VI tylko w TV 4

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl