SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kurdej-Szatan nie poprowadzi już programów „The Voice” i „Dance, dance, dance” w TVP2. "TVP dba o to, by zaskakiwać, intrygować widzów"

Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi najbliższych sezonów programów „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz „Dance, dance, dance”, których była gospodynią w ostatnich edycjach. Aktorka nadal będzie występować w serialu „M jak miłość”, w którym jej wątek w kolejnym sezonie zostanie rozbudowany.

Barbara Kurdej-Szatan Article

W ostatnich dniach media szeroko informowały o tym, że Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi najbliższych sezonów programów telewizyjnej Dwójki „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz „Dance, dance, dance”, których była gospodynią w ostatnich edycjach.

Spekulowano, że ma to związek z jej liberalnymi poglądami politycznymi. Aktorka w ostatnim czasie m.in. brała udział w protestach w obronie sądów, wspierała kandydaturę Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Warszawy, brała udział w koncercie papieskim oraz poparła paradę równości.

Telewizja Polska w specjalnym oświadczeniu wydanym w tej sprawie poinformowała, że odsunięcie Kurdej-Szatan od prowadzenia wyżej wymienionych programów ma związek z zapewnieniem różnorodności w ofercie projektów realizowanych przez Telewizję Polską.

- Oferta programów rozrywkowych wymaga niezbędnej dynamiki, zaś TVP dba o to, by zaskakiwać, intrygować, ale też dbać o przyzwyczajenia widzów. Zmiany w programach mają na celu utrzymanie dotychczasowej widowni, jak też przyciągnięcie nowych widzów. Dotyczy to również kwestii obsady prowadzących. Panią Kurdej-Szatan widzowie mogą oglądać w serialu „M jak miłość”, a w przyszłości mamy nadzieję, że będzie obecna również w innych produkcjach TVP - czytamy w oświadczeniu.

Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że wątek aktorki w serialu „M jak miłość” w najbliższym sezonie będzie rozbudowany. Kurdej-Szatan aktualnie bierze udział w zdjęciach do nowych odcinków produkcji, równocześnie trwają również prace scenariuszowe nad kolejnymi odcinkami serialu w których wątek aktorki na pewno nie razie nie będzie wygaszany.

Nie wykluczone, że Barbara Kurdej-Szatan w przyszłości będzie gospodynią innych programów rozrywkowych realizowanych przez Telewizję Polską.

Portal Wirtualnemedia.pl jako pierwszy informował, że kolejna edycja „The Voice of Poland” znajdzie się w jesiennej ramówce TVP2, a „The Voice Kids” - zimowej 2020 roku. Jako pierwsi podaliśmy również informację o kontynuacji „Dance, dance, dance” (ma ona trafić na antenę wiosną przyszłego roku).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kurdej-Szatan nie poprowadzi już programów „The Voice” i „Dance, dance, dance” w TVP2. "TVP dba o to, by zaskakiwać, intrygować widzów"

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Misiek
Czy nie zabrali jej tych wszystkich programów, bo ma z mężem poprowadzić reaktywowany „Czar par”?
15 4
odpowiedź
User
Spike
Aha, czyli Kammel może prowadzić te wszystkie programy i jeszcze Pytanie na śniadanie a Kurdej-Szatan już nie.
25 12
odpowiedź
User
Ian
Wcale się nie dziwie, po prostu przejadła się widzom, ile można oglądać Baśkę, która zaczęła już wyskakiwać niemal z lodówki
37 7
odpowiedź
User
Typ
Ciekawe, Manowska dostaje swój trzeci program w TVP, a Kurdej-Szatan traci wszystkie trzy programy jednocześnie, właśnie nastąpiła zmiana ulubienicy suwerena przepraszam widzów
19 14
odpowiedź
User
Adam34
Na innych portach pojawiła się informacja że TVP chce reaktywować "Czar par" na który ma licencje. Podobno najlepszymi kandydatami byliby państwo Szatanowie czyli Barbara z mężem Rafałem.
W kwestii odebrania programu pani Barbarze nie doszukiwałbym się jakiś kwestii światopoglądowych. Inni też tracą programy i to nie tylko w TVP. Kiedyś sporo było Sławomira w TVP ale po prostu się "przejadł" i stacja zrezygnowała z jego udziału. Teraz "bryluje" w Polsacie.
17 4
odpowiedź