SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Barbara Niedziela w zarządzie 2012 Agency

Barbara Niedziela, dotychczas pełniąca obowiązki strategy director, awansowała na stanowisko chief strategy officer, dołączając do zarządu 2012 Agency. 

Barbara Niedziela Barbara Niedziela

Barbara Niedziela pracuje w 2012 Agency od ponad 5 lat. Jako chief strategy officer będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu i pozyskiwanie nowych klientów agencji oraz zarządzanie rozwijającym się działem strategii. W zakres jej obowiązków wchodzi też wytyczanie kierunków strategicznych i planowanie komunikacji dla kluczowych klientów agencji.

- Barbara jest kluczowym filarem agencji. Od lat jest liderem strategicznym dla naszych kluczowych klientów i partnerów, przewodząc jednymi z największych projektów komunikacyjnych i marketingowych na rynku. Aktywnie działa na rzecz zmian w naszej branży, poprzez działalność w Komitecie Effie czy Zarządzie KTR. To zaszczyt mieć Basię na pokładzie, a włączenie jej do zarządu to naturalna kolej rzeczy - mówi Maciej Marasek, prezes 2012 Agency.

Zobacz: Agencja 2012 będzie reklamować dezodoranty Unilevera

Zarząd Agencji 2012 tworzą Maciej Marasek (executive creative director, founder), Przemysław Bogdanowicz (executive creative director, founder), Lena Stryjewska (managing director), Grzegorz Przychodni (chief financial officer), Barbara Niedziela (chief strategy officer)

Agencja 2012 odpowiedzialna jest między innymi za obsługę marek takich jak: Żywiec, Castorama, Warka, Łowicz, RTV Euro AGD, Big Milk, Autopay, Intermarche, Wedel i marek dezodorantów Rexona, Axe i Dove. 

Dołącz do dyskusji: Barbara Niedziela w zarządzie 2012 Agency

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
AG
Właściwa kobieta na właściwym miejscu.
4 0
odpowiedź