SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Barmani do Boju

Polsat oficjalnie ogłosił nazwiska finalistów, którzy od 14 września wezmą udział w drugiej edycji widowiska rozrywkowego "Bar"

Ostatnie castingowe zgrupowanie odbyło się w Karkonoszach. Uczestnicy na trzy dni zamieszkali w hotelu "Szrenica" u stóp góry Śnieżki w Szklarskiej Porębie. Prowadzący drugą edycję BARU Krzysztof Ibisz późnym wieczorem w niedziele przedstawił finałową 14.

Do BARU dostali się:

Marta Bodziachowska


Ma 21 lat, pochodzi z Częstochowy. Jest na I roku w Wyższej Szkole Zarządzania (studia zaoczne). Dlaczego chcesz wziąć udział w programie BAR?
Lubię wyzwania, lubię zabawę, lubię być w centrum uwagi - myślę, że BAR jest miejscem dla mnie !

Dobrosława Zych - Henner


Ma 25 lat . Mieszka we Wrocławiu. Ma męża i dwoje dzieci : Kasię i Olka. Zajmuje się dorywczo grafika komputerową.
Dlaczego chcesz wziąć udział w programie BAR?
Chcę pokazać, że można zwracać na siebie uwagę wyglądem a równocześnie nie być próżnym.

Marta Raczkowska


Ma lat 20. Mieszka w miejscowości Zawadzkie koło Opola. Studiuje zaocznie anglistykę na Uniwersytecie Opolskim. Jest na II roku.
Dlaczego chcesz wziąć udział w programie BAR?
Pewnie odpowiem podobnie jak wielu , ale chcę się sprawdzić. Chcę się przekonać czy tak naprawdę potrafię obcować z innymi, "dopiero co " poznanymi osobami. Chcę też pokazać moją osobowość.

Roksana Sekuła
22-latka z Poznania. W październiku tego roku ma rozpocząć studia na politologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Czy rozpocznie? Niewiadomo.
Dlaczego chcesz wziąć udział w programie BAR?
Bardzo potrzebna mi zmiana. Taka naprawdę diametralna. Chcę być i czuć się podziwiana. Marzę o sławie. Chcę realizować swoje plany związane z mediami. Chcę pracować w telewizji. Chcę być prezenterką - jeszcze nie wiem jakiego programu. Do końca nie jestem pewna . Chcę jednak zobaczyć telewizję z bliska. Wiem, że się do takiej pracy nadaję.

Narine Torosjan
Ma 19 lat. Obco brzmi jej nazwisko - urodziła się w Armenii. W Polsce mieszka od 7 lat, ale nie ma jeszcze polskiego obywatelstwa. Studiuje zaocznie dziennikarstwo w Wyższej Szkole Komunikacji i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie.
Dlaczego chcesz wziąć udział w programie BAR?
Dla zabawy. No i przyznam się ....kusi mnie nagroda. Nie mam swojego mieszkania - więc taka nagroda bardzo by mi się przydała ...

Julita Woś
19- latka z Kielc. Jest na I roku na Akademii Świętokrzyskiej. Po skończeniu studiów będzie animatorem kultury.
Dlaczego chcesz wziąć udział w programie BAR?
Chciałabym poznać nowych ludzi, rozpocząć nowe, inne życie.

Ewelina Żadziłko
19-latka z Gdyni. W tym roku zdała maturę. Chce studiować. Nie zdecydowała jednak jeszcze czy dziennikarstwo czy może prawo. Na razie podejmuje pracę w BARZE.
Dlaczego chcesz wziąć udział w programie BAR?
Chcę sprawdzić samą siebie. Zamknęłam jeden rozdział w moim życiu, wykluczyłam z niego pewnych nie potrzebnych mi ludzi. Pora na coś nowego.

Ali Jean Eric Alira
Ma 32 lata. Urodził się w Burkinafaso (dawna Górna Wolta) teraz mieszka w Chocianowie. Ma żonę i dwójkę dzieci. Z wykształcenia jest księgowym ale pracuje jako instruktor tańca.
Dlaczego chcesz wziąć udział w programie BAR?
Przede wszystkim liczę na dobrą zabawę.

Paweł Janowicz


Ma 33 lata i jest najstarszym BARMANEM. Mieszka w Warszawie. Jest wolnym strzelcem -działa w branży muzycznej. ,br Dlaczego chcesz wziąć udział w programie BAR?
Nigdy nie brałem udział w tego typu programie. Moi rodzice nie wiedzieli nawet, że zdecydowałem się na casting do BARU! A ja chcę się sprawdzić. Pracowałem już w różnych miejscach na różnych stanowiskach. Byłem np. operatorem ciężkiego sprzętu budowlanego na wielkim placu budowy w Niemczech. Taki program to zupełnie coś innego.

Tomasz Kurzawa
Ma 22 lata i mieszka w Krakowie. Jest studentem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Chciał być polonistą. Wytrzymał jednak dwa lata nauki na tym kierunku. Przeniósł się na filozofię i jest teraz na II roku.
Dlaczego chcesz wziąć udział w programie BAR?
Moja mama twierdzi, że w wieku 22 lat powinienem wyprowadzić się z domu. Chciałbym żeby było mnie na to stać.

Arkadiusz Lajer
Ma 27 lat. Mieszka i uczy się we Wrocławiu. Jest na prawie na Uniwersytecie Wrocławskim. Studiuje zaocznie. Dlaczego chcesz wziąć udział w programie BAR?
Uważam, że powinienem. Jeśli nie wezmę w nim udziału, to nikt się o mnie nie dowie a ja się zestarzeję niedoceniony.

Adam Miśkiewicz
Ma 23 lata. Mieszka w Puszczykowie koło Poznania. Od lat pracuje jako pomoc barmana w najróżniejszych klubach i pubach. Teraz przyszła pora na BAR.
Dlaczego chcesz wziąć udział w programie BAR?
Chcę pobyć we Wrocławiu przez jakiś czas. A poza tym jest to najlepsza wymówka dla rodziców dlaczego od września nie zaczynam szkoły.


Adrian Rafalski
Ma 25 lat. Mieszka we Wrocławiu, nie skończył szkoły średniej, nie studiował. Jego pasja i "życie" to podróże. Przez ostatnich 5 lat zwiedzał świat. Podróżował autostopem po Europie, zwiedzał kraje Bliskiego Wschodu. Na dłużej zatrzymał się w Izraelu. Teraz chce popracować w BARZE.
Dlaczego chcesz wziąć udział w programie BAR?
Bardzo lubię obserwować ludzi. Myślę, że udział w takim programie to świetna ku temu okazja. Ale myślę, że udział w takiej "imprezie" to też szansa na zrobienie kariery. Nie mam w tej chwili żadnej pracy. Wróciłem z 5-letnich "wakacji". Byłem to tu , to tam - najdłużej w Izraelu. Teraz pora zrobić coś w kraju. Może się uda.

Tomasz Zagól
Ma 20 lat. Mieszka w Krakowie. Studiuje w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości ale od czasu do czasu "udziela się" jako aktor w Agencji Teatralnej.
Dlaczego chcesz wziąć udział w programie BAR?
Chcę się bawić. Chcę, żeby zobaczyły mnie miliony oczu! Chcę przeżyć przygodę życia.
2002-09-03
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji:

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl