SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bartek Godusławski zastępcą szefa działu Kraj, Świat i Gospodarka w „Dzienniku Gazecie Prawnej”, odpowiada za tematykę klimatyczną

„Dziennik Gazeta Prawna” (Infor Biznes) zorganizował w ramach redakcji zespół przygotowujący materiały dotyczące problemów klimatycznych. Na jego czele stanął Bartek Godusławski, który awansował też w redakcyjnych strukturach na stanowisko zastępcy kierownika działu Kraj, Świat i Gospodarka.

Bartek Godusławski, Dziennik Gazeta Prawna, fot. Wojciech Górski Article

Godusławski odpowiada teraz w „Dzienniku Gazecie Prawnej” za tematykę gospodarczą. Jest zastępcą kierownika działu, którym jest Zbigniew Parafjanowicz. - Bartek jest znakomitym dziennikarzem ekonomicznym. I takim też będzie redaktorem. Chcemy, by na naszych łamach było jeszcze więcej gospodarki i by była jeszcze lepsza - mówi Krzysztof Jedlak, redaktor naczelny „DGP”.

Nowy zastępca szefa działu od początku swojej pracy w „Dzienniku Gazecie Prawnej” zajmuje się materiałami śledczymi o tematyce gospodarczej. Publikował również analizy i komentarze dotyczące finansów publicznych, polityki pieniężnej i makroekonomii. Od maja 2019 roku stoi na czele projektu „Śledztwa”. W latach 2015-2017 Godusławski pracował w „Pulsie Biznesu”, a wcześniej przez siedem lat był związany z Polską Agencją Prasową. Jest laureatem m.in. nagrody Narodowego Banku Polskiego w Konkursie im. Władysława Grabskiego

W redakcji „Dziennika Gazety Prawnej” w połowie stycznia br. powstał również zespół przygotowujący materiały dotyczące problemów klimatycznych i transformacji energetycznej. Tworzą go Julita Żylińska, Magda Cedro, Jakub Kapiszewski, Grzegorz Kowalczyk i Marceli Sommer. Ich pracę będzie również koordynował Bartek Godusławski.

W połowie listopada 2019 roku wzrosła cena egzemplarzowa „Dziennika Gazety Prawnej”: wydania od poniedziałku do czwartku podrożały z 4,50 do 4,90 zł, a weekendowy magazyn - z 4,90 do 5,40 zł.

Z danych ZKDP wynika, że średnia sprzedaż ogołem „Dziennika Gazety Prawnej” w listopadzie 2019 roku wyniosła 37 276 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bartek Godusławski zastępcą szefa działu Kraj, Świat i Gospodarka w „Dzienniku Gazecie Prawnej”, odpowiada za tematykę klimatyczną

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Fine
W projekcie śledztwa za dużo to nie wyśledził. Kiedyś okładkę dgp to się brało z respektem. Ostatnio wolę ta piątkę na cole wydać. No ale zmian klimatycznych wyśledzac nie musi przynajmniej, to się sprawdzi. Dziś w Katowicach 5 stopni na plusie.
8 2
odpowiedź
User
Ola
Mam nadzieje że nie będzie miał czasu prowadzić audycji w TOK FM. Nie dało się słuchać z powodu wady wymowy, wyraźnie odczuwalnego stresu antenowego i braku radiowego rzemiosła.
9 2
odpowiedź
User
Kleryk
Niestety Dziennik poszedł fatalną ścieżką, którą idą od dawna inne gazety. Tzn. szefów jest więcej niż dziennikarzy. Już od jakiegoś czasu otwieram gazetę i widzę głównie to co można było przeczytać kilka dni wcześniej w internecie. Po co więc kupować?
8 2
odpowiedź
User
MojZiomo
A co z projektem śledztw? Ile było gadania, a to chyba nawet nie ruszyło...
6 2
odpowiedź
User
Tom
Gratulacje Bartek. Hejterzy jak zwykle nie czytają, a wiedzą.
3 6
odpowiedź