SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bartosz Kuczyński w Group One Media

Do Group One Media (spółki mediowe Group One) dołączył Bartosz Kuczyński, który objął stanowisko buying intelligence director. W nowej roli odpowiadać będzie za trade, współpracę z zespołami client service oraz klientami, jak i za zarządzanie zespołem TV buying.

Bartosz Kuczyński, fot. Group One Article

To nowo powstałe stanowisko, które zostało powołane w związku ze strategią wzmocnienia kompetencji telewizyjnych w ramach grupy oraz zbudowania silnego i eksperckiego działu buying TV.

- Podczas gdy w pierwszym półroczu rynek reklamy TV notuje spadki, wydatki portfolio naszych klientów w tym medium urosły o 40 proc. Media tradycyjne to obszar, który chcemy stale rozwijać i zapewniać naszym klientom stałą obsługę na najwyższym poziomie. W reklamie telewizyjnej jest przestrzeń do optymalizacji i wprowadzania nowych rozwiązań, także tych na styku reklamy offline i online. Dołączenie do zespołu Bartka Kuczyńskiego wzmacnia nasze kompetencje i pozwala na realizowanie wysokich celów w ramach rozwoju oferty reklamy telewizyjnej - mówi Bartosz Krzewski, chief operating officer w Group One Media.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Bartosz Kuczyński przez 15-lat kariery zawodowej związany był z grupą OMG, w której od 2014 roku odpowiedzialny był za strategię zakupu TV, nadzór nad kampaniami i realizację kontraktów dla wszystkich klientów OMD, PHD oraz MDM, w tym m.in. za współpracę z takimi reklamodawcami jak Nivea, McDonald's, Provident, Nissan, Renault, Berlin Chemie, Reckitt Benckiser, Bayer, UPC, Mercedes, Tchibo, BSH, Hortex, czy Answear.

Dołącz do dyskusji: Bartosz Kuczyński w Group One Media

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Stivi
Idealnie :-)
6 0
odpowiedź