SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bartosz Kurek odsunięty od prowadzenia programów w Polsat News. "Przez Pawła Szefernakera z PiS"

Bartosz Kurek, jeden z prowadzących niedzielny program „Śniadanie w Radiu ZET” i gospodarz porannego pasma „Nowy dzień z Polsat News” zniknął z anteny kanału informacyjnego Polsat News.

fot. Radio ZETArticle

Jak wynika z informacji Wirtualnemedia.pl Kurek został odsunięty z prowadzenia programów w Polsat News przez audycję z której wyszedł poseł PiS Paweł Szefernaker.

Jak już informowaliśmy 5 lutego br. Szefernaker, minister w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, wyszedł w proteście z programu „Śniadanie w Radiu ZET” emitowanego w Polsat News i Radiu ZET. Narzekał, że jednym z tematów dyskusji miał być niedawny list Donalda Tuska oraz że inni goście przerywali mu wypowiedzi. - Zawsze może pan nie uczestniczyć w dyskusji, może też pan wyjść. Zgodził się pan tutaj przyjść - powiedział do Szefernakera współprowadzący Bartosz Kurek.

Jak wynika z naszych informacji Kurek otrzymał propozycję stanowiska menadżerskiego w strukturze pionu informacji i publicystyki Grupy Polsat. Nie udało nam się uzyskać komentarza w tej sprawie Henryka Sobierajskiego, szefa informacji i publicystyki Polsatu.

Kurek ostatni raz poranne pasmo „Nowy dzień z Polsat News”, którego gospodarzem jest od 2011 roku, poprowadził 23 lutego br. W programie „Śniadanie w Radiu ZET" ostatni raz pojawił się 5 lutego.

Godzinny program „Śniadanie w Radiu ZET” to wspólna audycja Radia ZET i Polsatu News, w której prowadzący omawiają z gośćmi, nie tylko politykami, najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia i przewidują, co może nas czekać w kolejnym. Jego gospodarzami, na zmianę, były pary dziennikarskie: Beata Lubecka (Polsat News) i Łukasz Konarski (Radio ZET) oraz Joanna Komolka (Radio ZET) i Bartosz Kurek (Polsat News).

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że średni udział Polsat News w rynku w lutym br. wyniósł 1,09 proc.

Dołącz do dyskusji: Bartosz Kurek odsunięty od prowadzenia programów w Polsat News. "Przez Pawła Szefernakera z PiS"

58 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
marketer
żałosne polsat
odpowiedź
User
OLO
telewizja Polsat, to pierwsza nie zależna telewizja. jasne. właściciel musi nie podpaść karakanowi.
odpowiedź
User
mrxvn
"Kurek ostatni raz poranne pasmo „Nowy dzień z Polsat News”, którego gospodarzem jest od 2001 roku, poprowadził 23 lutego br". Coo???? Od kiedy istnieje Polsat News?!
odpowiedź