SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bartosz Kurek odsunięty od prowadzenia programów w Polsat News. "Przez Pawła Szefernakera z PiS"

Bartosz Kurek, jeden z prowadzących niedzielny program „Śniadanie w Radiu ZET” i gospodarz porannego pasma „Nowy dzień z Polsat News” zniknął z anteny kanału informacyjnego Polsat News.

fot. Radio ZET Article

Jak wynika z informacji Wirtualnemedia.pl Kurek został odsunięty z prowadzenia programów w Polsat News przez audycję z której wyszedł poseł PiS Paweł Szefernaker.

Jak już informowaliśmy 5 lutego br. Szefernaker, minister w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, wyszedł w proteście z programu „Śniadanie w Radiu ZET” emitowanego w Polsat News i Radiu ZET. Narzekał, że jednym z tematów dyskusji miał być niedawny list Donalda Tuska oraz że inni goście przerywali mu wypowiedzi. - Zawsze może pan nie uczestniczyć w dyskusji, może też pan wyjść. Zgodził się pan tutaj przyjść - powiedział do Szefernakera współprowadzący Bartosz Kurek.

Jak wynika z naszych informacji Kurek otrzymał propozycję stanowiska menadżerskiego w strukturze pionu informacji i publicystyki Grupy Polsat. Nie udało nam się uzyskać komentarza w tej sprawie Henryka Sobierajskiego, szefa informacji i publicystyki Polsatu.

Kurek ostatni raz poranne pasmo „Nowy dzień z Polsat News”, którego gospodarzem jest od 2011 roku, poprowadził 23 lutego br. W programie „Śniadanie w Radiu ZET" ostatni raz pojawił się 5 lutego.

Godzinny program „Śniadanie w Radiu ZET” to wspólna audycja Radia ZET i Polsatu News, w której prowadzący omawiają z gośćmi, nie tylko politykami, najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia i przewidują, co może nas czekać w kolejnym. Jego gospodarzami, na zmianę, były pary dziennikarskie: Beata Lubecka (Polsat News) i Łukasz Konarski (Radio ZET) oraz Joanna Komolka (Radio ZET) i Bartosz Kurek (Polsat News).

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że średni udział Polsat News w rynku w lutym br. wyniósł 1,09 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bartosz Kurek odsunięty od prowadzenia programów w Polsat News. "Przez Pawła Szefernakera z PiS"

58 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
marketer
żałosne polsat
odpowiedź
User
OLO
telewizja Polsat, to pierwsza nie zależna telewizja. jasne. właściciel musi nie podpaść karakanowi.
92 59
odpowiedź
User
mrxvn
"Kurek ostatni raz poranne pasmo „Nowy dzień z Polsat News”, którego gospodarzem jest od 2001 roku, poprowadził 23 lutego br". Coo???? Od kiedy istnieje Polsat News?!
65 18
odpowiedź
User
Leszek
Żenujące zachorowanie Polsatu.
odpowiedź
User
Ała
Żenujące. Żałosne. Mierna postawa Polsatu. Chodzenie na ugodę ze złem niczym dobrym się nie kończy.
odpowiedź