SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bartosz Kurek z podcastem o ekologii w ramach Stowarzyszenia Program Czysta Polska

Dziennikarz Polsat News Bartosz Kurek został prowadzącym podcast o ekologii. Nagrania są realizowane w ramach Stowarzyszenia Program Czysta Polska. Gośćmi będą eksperci z dziedziny ochrony środowiska.

Podcast będzie realizowany w ramach działań edukacyjnych, które mają sprzyjać ochronie środowiska i planety. Dziennikarz Polsat News i „Wydarzeń” będzie rozmawiać z ekspertami w dziedzinie ekologii m.in. o tym jak lokalne działania mogą wpływać na poprawę jakości powietrza, jak zaradzić problemom suszy czy zmniejszeniu zasobów wodnych w Polsce. Wśród gości dziennikarza ma pojawić się m.in. Mirosław Proppe, prezes Fundacji WWF Polska czy profesor Paweł Rowiński, wiceprezes Polskiej Akademii Nauk.

- Tematyka ekologiczna jest mi bliska od lat. Moim marzeniem jest stworzenie domu samowystarczalnego energetycznie. Ciągle uczę się jak dbać o środowisko i uznałem, że do nauki zaprosić warto innych i skorzystać z wiedzy ludzi, którzy są w tej dziedzinie ekspertami. Podcast to świetne rozwiązanie dla wszystkich. Śmieci i problemów z ochroną przyrody jest tak dużo, że ktoś musi nam pokazywać jak i gdzie zacząć. Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Dla mnie i mojej rodziny była nim decyzja o tym by uprzątnąć naszą najbliższą okolicę. To uczy pokory i uświadamia jak bardzo dewastujemy otoczenie – przekonuje Bartosz Kurek, dziennikarz „Wydarzeń” i Polsatu News.

Nagrania będą dostępne na wszystkich popularnych serwisach podcastowych, takich jak: Anchor, Spotify czy Google.

Bartosz Kurek jest związany z Telewizją Polsat od 2008 roku, prowadzi m.in. „Wydarzenia”, był też gospodarzem pasma „Nowy dzień z Polsat News”. Karierę dziennikarską rozpoczynał w radiu RMF Classic, był reporterem stacji TV Biznes.

Podcast będzie realizowany przy wsparciu Stowarzyszenie Program Czysta Polska, które zostało powołane przez Zygmunta Solorza oraz współpracujące z nim firmy i osoby w celu edukowania społeczeństwa w zakresie ekologii, ochrony środowiska i poprawy warunków życia.

Dołącz do dyskusji: Bartosz Kurek z podcastem o ekologii w ramach Stowarzyszenia Program Czysta Polska

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ola
Rozumiem że pan Bartosz chciał się podlizać Królowi Słońce. Ale cała ta inicjatywa właściciela węglowych kopalni i elektrowni ZE PAK, który ma kilka domów i lata helikopterem i prywatnym odrzutowcem- to Himalaje hipokryzji.
odpowiedź
User
liv
ciekawa inicjatywa. mnie trochę zainteresował ten temat po odkryciu Zielonych Serc na insta. mam nadzieję,że pociągną to dalej :)
odpowiedź