SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bauer Media Group chce kupić francuski magazyn telewizyjny „Télécâble Sat Hebdo”

Bauer Media Group France rozpoczął rozmowy w sprawie przejęcia „Télécâble Sat Hebdo”, jednego z największych magazynów telewizyjnych na rynku francuskim. Niemiecki wydawca podkreśla, że kupno tytułu cieszącego się dobrą marką i wierną grupą odbiorców pomoże umocnić pozycję Bauer Media w Francji i regionie.

Article

„Télécâble Sat Hebdo” to telewizyjny tygodnik założony we Francji w 1990 r. Na koniec 2018 r. tytuł sprzedawał ponad 485 tys. egzemplarzy. W każdym numerze magazynu można znaleźć szczegółowy program ponad 140 kanałów telewizyjnych, a także redakcyjne treści dotyczące branży TV, kina i szeroko pojętej rozrywki.

Jak informuje Bauer Media Group France wydawca rozpoczął rozmowy w sprawie przejęcia tygodnika od jego obecnego właściciela, wydawnictwa Hommell Group.

Szczegółów negocjacji nie ujawniono, jednak w komunikacie Bauer Media podkreśla, że „Télécâble Sat Hebdo” byłby cennym nabytkiem, bowiem jest ceniony na lokalnym rynku i ma szeroką grupę zaangażowanych czytelników.

Dla Bauera przejęcie tygodnika byłoby kolejnym krokiem w kierunku umocnienia swojej pozycji na francuskim rynku prasy rozrywkowej, na którym niemiecki wydawca jest już właścicielem magazynu „Maxi”.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bauer Media Group chce kupić francuski magazyn telewizyjny „Télécâble Sat Hebdo”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl