SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Historia dziewczynki, dla której ojciec nie ma czasu, w świątecznej reklamie BBC (wideo)

Dwuminutowy animowany film pod tytułem „The Supporting Act” pokazujący historię dziewczynki próbującej zwrócić na siebie uwagę wiecznie zapracowanego ojca jest głównym elementem Bożonarodzeniowej kampanii BBC One.

Article

Spot zaczyna się od sceny, w której dziewczynka pokazuje swojemu ojcu zaproszenie na Christmas Talent Show, gdzie chce zaprezentować swoje taneczne umiejętności. Ten zdaje się nie zwracać na to zaproszenie uwagi, odbiera telefon z pracy. W kolejnych scenach widzimy, jak dziewczynka usilnie próbuje zwrócić uwagę ojca na swój taniec. Tańczy przy nim w każdej możliwej chwili: gdy ten prasuje, sprząta, naprawia samochód, robi zakupy i myje naczynia. W pewnym momencie rezygnuje, wychodzi trzaskając drzwiami. Wtedy kartka z zaproszeniem na talent show odrywa się ze ściany, na której była umieszczona i ląduje tuż przed ojcem dziewczynki.

W dniu konkursu dziewczynka staje na scenie. Wygląda zza nieodsłoniętej jeszcze kotary, ale na widowni nie dostrzega swojego ojca. Jest niezwykle smutna. Gdy kotara się rozsuwa, dziewczynka stoi bezradnie i nic nie robi. Wtedy jej tata wychodzi na środek sali i zaczyna jej pokazywać te ruchy taneczne, które ona wcześniej usilnie pokazywała jemu, gdy ten był wciąż zajęty.

Dziewczynka zaczyna tańczyć i schodzi ze sceny z wielka radością. Film kończy się hasłem „Christmas Together. BBC One”.

Jest to pierwsza świąteczna reklama BBC Creative, wewnętrznej agencji BBC. Reklamę stworzyli Arvid Harnqvist i Amar Marwaha, a wyreżyserował ją Elliot Dear.

  • Więcej informacji:
  • BBC
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Historia dziewczynki, dla której ojciec nie ma czasu, w świątecznej reklamie BBC (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl