SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

BBDO Warszawa, Grey Worldwide Warszawa, Red8 Digital i GPD Agency w przetargu reklamowym Enei

Agencje BBDO Warszawa, Grey Worldwide Warszawa, Red8  Digital i GPD Agency konkurują o wart 14,6 mln zł budżet w przetargu spółki ENEA na obsługę reklamową ATL i BTL - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

fot. materiały prasowefot. materiały prasowe

Przetarg na wybór agencji wspierającej spółkę Enea w zakresie usług reklamowych ATL i BTL ruszył na początku września br.
Spółka na dwuletnią współpracę z wybraną agencją zamierza przeznaczyć 14,56 mln zł brutto.

Oferty w postępowaniu złożyły 4 agencje. BBDO Warszawa zaproponowało kwotę 3,23 mln zł, Grey Worldwide Warszawa – 184,5 tys. zł, Red8 Digital – 6,07 mln zł, a GPD Agency – 3,76 mln zł.

Spółka nie podaje terminu wyboru zwycięskiej firmy. Warto zwrócić jednak uwagę, że podobny przetarg na obsługę reklamową rozpoczęty jesienią ub.r. Enea rozstrzygnęła dopiero latem br. wybierając do współpracy agencję Walk Creative.

Wybrana teraz agencja będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę ATL i BTL w zakresie planowania i projektowania wszystkich materiałów produktowych, sprzedażowych, promocyjnych, wizerunkowych i informacyjnych dla spółki. Będzie pracować dla Enea przy prowadzonych przez spółkę na bieżąco działaniach i kampaniach. Za każdym razem zakres współpracy będzie określany na podstawie briefu. Poza tym wybrana firma będzie współpracować z Enea przy tworzeniu strategii w obszarze online i offline, przy tworzeniu strategii zaangażowania społecznego marki, przy działaniach realizowanych zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zajmie się też m.in. obsługą loterii promocyjnych, konkursów i innych projektów. Będzie także zajmować się przygotowaniem i produkcją spotów reklamowych do telewizji, radia i internetu, billboardów sponsorskich, przygotowywaniem sesji zdjęciowych, animacji, prezentacji multimedialnych, reklam internetowych oraz materiałów wideo do mediów społecznościowych. Ponadto będzie też odpowiadać za projekty ulotek, folderów, plakatów, billboardów, reklam prasowych itp.

Wybrana agencja będzie pracować dla spółki Enea przez 2 lata od momentu podpisania umowy.

Dołącz do dyskusji: BBDO Warszawa, Grey Worldwide Warszawa, Red8 Digital i GPD Agency w przetargu reklamowym Enei

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ava_Catts
Moja ostatnia wypłata wyniosła 32746 € Działając online. Jestem studentem na pełny etat i pracuję przez dwie godziny każdego dnia na moim laptopie. Czuję się tak dobrze, zarabiając tyle pieniędzy, kiedy inni ludzie muszzą pracować za dużo mniej. Aby uzyskać stanowisko, przepisuję ci reakcję już teraz! Więc po prostu podążaj za tą stroną ...

.......... ❥❥❥ ❥❥ ❥❥❥ www.CashPay40.Com
odpowiedź
User
Mary Gotch
Moja ostatnia wypłata wyniosła 32746 € Działając online. Jestem studentem na pełny etat i pracuję przez dwie godziny każdego dnia na moim laptopiie. Czuję się tak dobrze, zarabiając tyle pieniędzy, kiedy inni ludzie muszą pracować za dużo mniej. Aby uzyskać stanowisko, przepisuję ci reakcję już teraz! Więc po prostu podążaj za tą stroną ...

.......... ❥❥❥ ❥❥ ❥❥❥ www.CashPay40.Com
odpowiedź