SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

BBDO Warszawa i GPD Agency zajmą się obsługą reklamową Enei

Agencje reklamowe BBDO Warszawa i GPD wygrały przetarg, w którym spółka Enea wybierała agencje wspierające jej działania w obszarze ATL i BTL - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

fot. materiały prasowefot. materiały prasowe

Przetarg na wybór agencji wspierającej spółkę Enea w zakresie usług reklamowych ATL i BTL ruszył na początku września ub.r.

Spółka energetyczna na dwuletnią współpracę przeznaczy 14,56 mln zł brutto. Rozstrzygając postępowanie Enea wybrała oferty złożone przez BBDO Warszawa i GPD Agency.

Odrzuciła tym samym oferty Grey Worldwide Warszawa i Red8 Digital.

BBDO Warszawa zaproponowała kwotę 3,23 mln zł, Grey Worldwide Warszawa - 184,5 tys. zł, Red8 Digital - 6,07 mln zł, a GPD Agency - 3,76 mln zł. Ostatnio obsługą reklamową Enea zajmowała się agencja Walk Creative.

BBDO Warszawa i GPD będą odpowiedzialne za kompleksową obsługę ATL i BTL w zakresie planowania i projektowania wszystkich materiałów produktowych, sprzedażowych, promocyjnych, wizerunkowych i informacyjnych dla Enei. Będą pracować dla firmy przy prowadzonych przez nią na bieżąco działaniach i kampaniach. Za każdym razem zakres współpracy będzie określany na podstawie briefu.

Poza tym będą współpracować z Enea przy tworzeniu strategii w obszarze online i offline, przy tworzeniu strategii zaangażowania społecznego marki, przy działaniach realizowanych zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zajmą się też m.in. obsługą loterii promocyjnych, konkursów i innych projektów. Będą także zajmować się przygotowaniem i produkcją spotów reklamowych do telewizji, radia i internetu, billboardów sponsorskich, przygotowywaniem sesji zdjęciowych, animacji, prezentacji multimedialnych, reklam internetowych oraz materiałów wideo do mediów społecznościowych. Ponadto będą też odpowiadać za projekty ulotek, folderów, plakatów, billboardów, reklam prasowych itp.

Obie agencje będą pracować dla spółki Enea przez 2 lata od momentu podpisania umowy.

Dołącz do dyskusji: BBDO Warszawa i GPD Agency zajmą się obsługą reklamową Enei

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl