SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Beata Dąbrowska, Maja Lindner i Marcin Rzeźnik wzmacniają zespół Amplifi Polska

Do Amplifi Polska, spółki z grupy Dentsu Aegis Network Polska, dołączają Beata Dąbrowska jako head of invesment, Maja Lindner jako media business intelligence manager oraz Marcin Rzeźnik jako multiscreen investment manager.  

Beata Dąbrowska, Maja Lindner i Marcin Rzeźnik Article

Beata Dąbrowska jako head of investment odpowiada w Amplifi Polska za tworzenie i realizację strategii zakupu wszystkich mediów w ramach grupy Dentsu Aegis Network Polska oraz rozwijanie produktów wspierających planowanie i zakup mediów ze szczególnym uwzględnieniem mediów internetowych.

Beata Dąbrowska do Amplifi Polska przechodzi z USP zdrowie, gdzie przez ostatnie cztery lata pełniła funkcję marketing communication managera. Wcześniej przez 11 lat związana była z Nestle Polska gdzie jako media & advertising production manager oraz brand communication development manager odpowiadała za realizację strategii marketingowej i media. Będzie raportowała do managing directora Amplifi Polska, Arkadiusza Szulca.

Do zespołu Investment dołączył również Marcin Rzeźnik jako multiscreen investment manager. Przed dołączeniem do Amplifi Rzeźnik przez pięć lat obejmował stanowisko buying managera w domu mediowym ZenithOptimedia Group. Z branżą mediową związany jest od 2006 roku, swoją karierę zaczął w domu mediowym OMD.

W ramach rozwoju działu Media Business Intelligence do Amplifi dołączyła Maja Lindner. Przez ostatnie 8 lat pracowała dla stacji telewizyjnych m.in. takich, jak Telewizja Polska, FoX International Channels a ostatnio jako manager strategy & business development w Discovery Channel.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Beata Dąbrowska, Maja Lindner i Marcin Rzeźnik wzmacniają zespół Amplifi Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl