SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Beata Polaczek szefem TVP Opole, pięciu dyrektorów z kolejną kadencją

Rada nadzorcza na poniedziałkowym posiedzeniu zatwierdziła nominację Beaty Polaczek na stanowisko dyrektora TVP Opole. Zdecydowała też o powołaniu na kolejną kadencje dyrektorów w pięciu innych oddziałach regionalnych Telewizji Polskiej.

Siedziba Telewizji Polskiej, fot. PAP / Paweł KulaArticle

Beata Polaczek została p.o. dyrektorem opolskiego ośrodka TVP 21 września br. zastępując na tym stanowisku Marka Szczepanika, który zrezygnował z kierowania TVP Opole. Po decyzji rady nadzorczej oficjalnie objęła funkcję dyrektora tego oddziału.

Polaczek w latach 2004 - 2014 związana była z modą i kreowaniem stylu. W Mediolanie organizowała sesje fotograficzne oraz konsultacje w zakresie stylizacji. Jest autorką leksykonu „Esencja mody”. W latach 2000 - 2001 była wykładowcą w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu, a wcześniej asystentem na Wydziale Przyrodniczo -Technicznym w Katedrze Biotechnologii i Biologii Molekularnej Uniwersytetu Opolskiego.

Na stanowisko dyrektora TVP Poznań po kolejny mianowana została Lena Bretes-Dorożała, wieloletnia dziennikarka TVP, kierująca tym oddziałem od lutego 2009 roku. Dyrektorem ośrodka we Wrocławiu została ponownie Ewa Wolniewicz, publicystka, autorka reportaży, związana z telewizją w tym mieście od początku lat 90. XX wieku.

TVP Łódź nadal będzie kierować Jacek Grudzień, który pełni tę funkcję od 2012 roku. Jerzy Nachel został powołany na trzecią kadencję na stanowisku dyrektora TVP Katowice, a Grzegorz Sawicki przez drugą kadencję będzie szefem ośrodka telewizji publicznej w Białymstoku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Beata Polaczek szefem TVP Opole, pięciu dyrektorów z kolejną kadencją

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
girodiwojtek
Widać ze Zielony Folwark jeszcze ma swoje wpływ w TVP regionalnej. Redaktor Nachel, tajny członek stowarzyszenia dziennikarzy (usłużnych PSL-owi ) imienia noblisty Reymonta nadal będzie rządzić na czarnym Śląsku.... Piknie :-)
odpowiedź
User
Januszek
Cenzura działa. Posty znikają. Zapytam się więc - jakież to ma doświadczenie dziennikarskie pani z Opola, że Rada Nadzorcza i Zarząd TVP uznali je za wystarczające do pełnienia funkcji REDAKTORA NACZELNEGO? Widać w Opolu dziennikarzy już nie ma ;-)
odpowiedź
User
Mordo ty moja
Trzeba dzielić póki jest co. No i oczywiście dwuletnia odprawa na wypadek zwolnienia za miesiąc...
odpowiedź