SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Beata Szcześniak dyrektor generalną SMG Starlink, odchodzi Lidia Kacprzycka

Beata Szcześniak, pełniąca ostatnio funkcję business development directora w domu mediowym OMD, dołączy w lipcu br. do Starcom MediaVest Group (SMG) i obejmie stanowisko dyrektor generalnej w SMG Starlink. Zastąpi Lidię Kacprzycką, która po siedmiu latach odchodzi z firmy, by rozwijać się jako niezależny przedsiębiorca.

Beata SzcześniakArticle

Beata Szcześniak jest związana z rynkiem reklamowym od 12 lat. Ostatnio na stanowisku business development directora odpowiadała za marketing, dział badań i analiz, dział projektów specjalnych oraz nowy biznes w domu mediowym OMD (więcej o tym). Do Starcom MediaVest Group dołączy w lipcu br. i będzie raportować do Beaty Golubińskiej, chief operating officera firmy na polskim rynku.

Beata Szcześniak jest absolwentką SGH na kierunkach finanse i bankowość oraz zarządzanie i marketing. Karierę zawodową zaczynała w OMD. Przez osiem lat zarządzała Macroscope OMD. Doświadczenie zdobywała w pracy dla klientów z wielu branż: od finansowej (Polbank, Provident, BRE Bank, DeutcheBank) przez farmaceutyczną (Polpharma, Walmark), FMCG (Heineken, Frosta, Herbapol, PerfettiVanMelle, Bakoma, Nutricia, StraussCafe, Benecol), po usługi jak McDonald's czy inne jak HP, Tikurilla, Opoczno, EasyJet i Samsonite. Wielokrotnie zasiadała w jury najważniejszych konkursów branżowych, a kierowany przez nią zespół zdobył liczne nagrody Effie i Media Trendy.

Beata Szcześniak zastąpi w SMG Starlink Lidię Kacprzycką, która postanowiła odejść z firmy po ponad 7 latach pracy. Początkowo była odpowiedzialna za nadzorowanie procesu tworzenia strategii mediowych, rozwój kadry managerskiej i projekty nowobiznesowe. Rok później objęła stanowisko dyrektor generalnej.

Zanim dołączyła do SMG Starlink, Kacprzycka przez dziewięć lat była związana z domem mediowym Mediaedge:cia (dziś MEC), skąd odeszła jako group account director. Ukończyła japonistykę na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowe studia w zakresie coachingu na SWPS.

Decyzję o odejściu Lidia Kacprzycka motywuje chęcią spróbowania sił w działaniu jako niezależny przedsiębiorca oraz potrzebą wykorzystania dotychczasowego doświadczenia, kompetencji zawodowych oraz zainteresowań w nowych obszarach.

- Z branża reklamową jestem związana od 17 lat, byłam świadkiem jej ogromnych przemian, zdobyłam bezcenne doświadczenie, spotkałam wielu wspaniałych ludzi. Czuję się człowiekiem marketingu i reklamy, jestem jednak też coachem z ciągłą potrzebą rozwoju osobistego oraz japonistką. Mam różne pomysły na połączenie tych kompetencji, jestem gotowa na nowe wyzwania - mówi Kacprzycka.

OMD na razie nie planuje zatrudnić nowej osoby na zwalniane przez Beatę Szcześniak stanowisko business development directora.

Dołącz do dyskusji: Beata Szcześniak dyrektor generalną SMG Starlink, odchodzi Lidia Kacprzycka

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ekspert
To teraz pociezkich czasach stacomu czas na ciezkie czasy w stalinku. czekamy na wysyp przetargow klientow starlinka. kto pierwszy?
odpowiedź
User
INNY Expert
A to dlaczego?
Jeśli myślisz tak samo szybko jak piszesz to Twoja logika jest tak samo błędna jak zdanie które stworzyłeś ;)
Nie byłbym zaskoczony jeśli teraz zaczną się tłuste lata dla Starlinka :)
Poczekamy - zobaczymy :)
odpowiedź
User
Kuba
Beata, złamałaś moje serce. Nigdy się po tym nie pozbieram. Nikt nie zapełni tej pustki!
odpowiedź