SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Będzie kampania o zapobieganiu samobójstwom wśród dzieci i młodzieży

Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie planuje kampanię informacyjno-edukacyjną dotyczącą zapobiegania samobójstwom wśród dzieci i młodzieży - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Szuka autorów i wykonawców spotów.

Przetarg Instytutu Psychiatrii podzielony jest na dwie części. Pierwsza dotyczy przygotowania scenariusza spotu informacyjno-edukacyjnego dotyczącego zapobiegania samobójstwom wśród dzieci i młodzieży, druga - przygotowania spotu zgodnie z określonym scenariuszem.

Instytut oczekuje, by w przypadku części pierwszej termin realizacji nie przekroczył 14 dni, a w przypadku drugiej - 21 dni kalendarzowych.

Instytut wymaga, by w głównym założeniu scenariusz miał pokazywać problem, ale także możliwości pomocowe. Nie może w żaden sposób pokazywać lub nawiązywać do metod popełniania samobójstwa. Powinien być skupiony na kwestii zapobiegania zachowaniom samobójczym wśród dzieci i młodzieży. Może trwać maksymalnie 60 sek. Scenariusz zatwierdzać będzie Instytut Psychiatrii oraz Ministerstwo Zdrowia.

Spot ten ma być emitowany głównie w social mediach.

Oferty w tym przetargu można składać do 26 października.

Dołącz do dyskusji: Będzie kampania o zapobieganiu samobójstwom wśród dzieci i młodzieży

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Sceptyk
Czy będzie coś o zamykaniu szkół, straszeniu kontaktami z innymi ludźmi, wyobcowywaniu itd.? Rzetelne zbadanie przyczyn depresji i skłonności samobójczych jest wymagane przez a nie po zrobieniu kampanii w mediach. Najpierw potrzebne są naukowe bezstronne badania.
odpowiedź