SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bezpłatny Internet na Statoil

Wkrótce na wybranych stacjach Statoil w Warszawie, Krakowie i Gdyni pojawią się pierwsze hot-spoty, czyli punkty, w których będzie można skorzystać z bezprzewodowego dostępu do internetu

Projekt wdrażany przez Hewlett-Packard Polska i Statoil Polska jest na razie w fazie testowej, ale docelowo planowane są kolejne instalacje obejmujące swym zasięgiem całą Polskę.

We wstępnej fazie projektu hot-spoty powstaną na 3 wybranych stacjach Statoil: w Warszawie, przy ul. Rosoła, w Gdyni przy ul. Morskiej oraz w Krakowie przy ul. Lublańskiej.

- Hot-spot jest przede wszystkim przeznaczony dla ludzi biznesu, którzy często podróżują i muszą mieć w każdej chwili dostęp do internetu. Wierzymy, że ten projekt przyczyni się do poprawy infrastruktury biznesowej w Polsce, będzie dodatkowym źródłem satysfakcji klientów korzystających z naszych usług, a tym samym wpłynie pozytywnie na utrwalanie wizerunku koncernu Statoil jako firmy otwartej na zmiany, dynamicznej i nowoczesnej - powiedziała Agnieszka Brukszo, dyrektor marketingu Statoil Polska.

- Naturalnym miejscem, gdzie widzimy zastosowanie bezprzewodowego i szerokopasmowego dostępu do Internetu są miejsca publiczne, stacje benzynowe, kawiarnie, hotele czy też sale konferencyjne - mówi Jacek Stochlak, szef działu HP Services w HP Polska.

W początkowym okresie przeprowadzania testów dostęp do bezprzewodowego internetu na stacjach Statoil będzie całodobowy i bezpłatny.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bezpłatny Internet na Statoil

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl