SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Biedronka rozda na święta vouchery warte 1000 zł

Prawie 70 tys. pracowników sieci dyskontów Biedronka zatrudnionych na stanowiskach niemenedżerskich, otrzyma od 6 grudnia br. specjalne rabaty w wysokości 1000 zł. Będą one dostępne w formie voucherów do wykorzystania w sklepach sieci. Firma wyda na to około 70 mln zł.

fot. Jeronimo Martins / Biedronkafot. Jeronimo Martins / Biedronka

Vouchery otrzyma prawie 70 tys. pracowników sieci Biedronka na stanowiskach niemenedżerskich w sklepach, centrach dystrybucyjnych oraz biurach. Vouchery otrzymają również załogi sklepów agencyjnych oraz wybrani współpracownicy, w tym m.in. pracownicy agencji ochrony. Mogą one być wykorzystane do końca stycznia 2024 r.

To jednak nie wszystko. Przygotowano specjalny pakiet świąteczny - ponad 161 tysięcy paczek dla pracowników i ich dzieci, na które firma wydała blisko 93 miliony złotych. Tym samym największa sieć handlowa w kraju z okazji świąt Bożego Narodzenia przeznaczyła dla swoich pracowników kwotę ponad 160 milionów złotych.

Paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci stanowią tradycyjny element pakietu świątecznego oferowanego przez Biedronkę. Firma przygotowuje cztery rodzaje paczek dla dzieci w zależności od wieku (0-2 lata, 3-6 lat, 7-10 lat, 11-18 lat). W tym roku paczki otrzymało ponad 81 tysięcy pracowników i 80 tysięcy ich dzieci.

Zobacz więcej: Biedronka i Lidl nagrodzone wspólnie za walkę z inflacją

Bez słodyczy w paczkach dla najmłodszych

- Na paczki świąteczne czekają nie tylko pracownicy, ale również ich dzieci. Co roku poprzez ankiety pytamy zespół Biedronki, jakie upominki są przez nich oczekiwane i na tej podstawie dobieramy produkty do paczek. Tegoroczne zestawy dla dzieci zostały stworzone z myślą aż o 4 grupach wiekowych, tak aby jak najlepiej dopasować skład do zdolności i potrzeb charakterystycznych dla każdego wieku. W tym roku postawiliśmy też na bardziej świadome wybory: w paczkach dla najmłodszych nie pojawiły się słodycze, a wszystkie prezenty zostały zapakowane w ekologiczne pudełka - mówi Agnieszka Sokołowska, dyrektorka ds. komunikacji wewnętrznej, EB i odpowiedzialności społecznej w sieci Biedronka

Oprócz paczek, w ramach pakietu świątecznego, pracownicy otrzymali zasilenie finansowe w postaci e-kodów pracowniczych, którymi mogą zapłacić za zakupy w Biedronce lub Hebe. Kwoty zasileń poszczególnych e-kodów różnią się w zależności od progu dochodowego i wynoszą od 490 zł do 610 zł.

Biedronka z ponad 3,4 tys. sklepów

W drugim kwartale tego roku przychody sprzedażowe sieci Biedronka zwiększyły się o 23,1 proc. do 5,47 mld euro, a w złotych wzrost wyniósł 20,3 proc. Na koniec czerwca br. sieć liczyła 3 432 sklepy, w br. ma zostać otworzonych 130-150 nowych, a ok. 350 wyremontowanych.

Przychody sieci Biedronka wzrosły w pierwszym półroczu w krajowej walucie o 24 proc. rdr do 10,32 mld euro, a w drugim kwartale wzrosły o 20,4 proc. do 5,48 mld euro. Sprzedaż LFL wzrosła o 20,5 proc. w pierwszej połowie roku i o 17 proc. w drugim kwartale. 

Dołącz do dyskusji: Biedronka rozda na święta vouchery warte 1000 zł

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
nauczyciel dostanie 300 zł
odpowiedź
User
Malami
Ta już widzę te nasze vouchery
odpowiedź
User
lol
A piszecie o tym w dziale Reklama, bo...?
odpowiedź