SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Biełsat promuje się przy granicy z Białorusią (foto)

Przy trzech polskich przejściach granicznych pojawiły się billboardy zachęcające do oglądania kanału Biełsat zamiast białoruskiej telewizji państwowej.

Biełsat promuje się przy granicy z Białorusią (foto)

Billboardy ulokowano16 lipca po polskiej stronie, na drogach prowadzących do przejść w Kuźnicy Białostockiej, Bobrownikach i Terespolu. Mają one wymiary 12,3 m x 3,8 m, a zamieszczone na nich hasło to: „Pora zmienić kanał”. Poza namawianiem do rezygnacji z oglądania białoruskiej telewizji państwowej i wybrania Biełsatu reklamują też stronę internetową stacji - www.belsat.eu.

- Wszelka działalność reklamowa Biełsatu na Białorusi jest metodycznie utrudniana lub wręcz uniemożliwiana przez władze, a reklama outdoorowa naszej marki w ogóle nie wchodzi w grę. Dlatego te billboardy są dla nas bardzo ważne. Codziennie do końca roku oglądać je będą tysiące Białorusinów - wyjaśnia Agnieszka Romaszewska-Guzy, szefowa stacji.


Według danych Straży Granicznej przejścia graniczne przy których umieszczono billboardy w ubiegłym roku przekroczyło prawie 5 mln cudzoziemców, z których przeważającą część stanowili Białorusini, w dużej mierze mieszkańcy regionów przygranicznych Białorusi.

Za przygotowanie kampanii odpowiadała redakcja oprawy i promocji Biełsatu, kierowana przez Mateusza Adamskiego. Projekt graficzny to natomiast zasługa Pawła Pogody.
 Kampania, która jest realizowana przez dom mediowy Maxus-Warszawa, będzie prowadzona do końca bieżącego roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Biełsat promuje się przy granicy z Białorusią (foto)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl