SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Big Picture dla Międzynarodowego Stowarzyszenia Adwokatów i Prawników Żydowskich

Agencja Big Picture zajmuje się obsługą w zakresie PR i public affairs w Polsce Międzynarodowego Stowarzyszenia Adwokatów i Prawników Żydowskich (IAJLJ).

Shutterstock.comArticle

Big Picture, obok firm consultingowych wybranych w Nowym Jorku oraz Izraelu, odpowiada za strategiczne doradztwo komunikacyjne oraz obsługę w zakresie media relations. Współpraca rozpoczęła się od komunikacji złożonej przez Stowarzyszenie w polskim Trybunale Konstytucyjnym Opinii Amicus Curiae, zawierającej szczegółowe uzasadnienie zastrzeżeń IAJLJ do nowelizacji Ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej ze stycznia 2018 r.

IAJLJ jest reprezentowane przed Trybunałem Konstytucyjnym przez Mecenasa Wojciecha Kozłowskiego z warszawskiego biura kancelarii Dentons.

Pracami dla tego klienta kieruje szefowa agencji Big Picture Hanna Waśko oraz Marta Gliszczyńska, corporate affairs director.

Strony nie informują o szczegółach podpisanej umowy.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Adwokatów i Prawników Żydowskich (The International Association of Jewish Lawyers and Jurists) to organizacja pozarządowa założona w 1969 r. w celu walki z antysemityzmem oraz na rzecz promocji praw człowieka na całym świecie.

Big Picture wspiera w zakresie public affairs takie organizacje jak Fundacja Batorego, Amnesty International, Szkoła Liderów, Fundacja Art Stations by Grażyna Kulczyk czy Noble Foundation Leszka Czarneckiego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Big Picture dla Międzynarodowego Stowarzyszenia Adwokatów i Prawników Żydowskich

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl