SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bilety na Intercity można już kupić w aplikacji Jakdojade

Bilety na pociągi PKP Intercity można już kupować bezpośrednio w aplikacji Jakdojade - poinformował we wtorek kolejowy przewoźnik. Po 11 miesiącach 2023 r. spółka sprzedała przez aplikacje i kanały internetowe 7,4 mln biletów podróżnym.

Dotychczas zarówno na stronie jak i w aplikacji Jakdojade po wybraniu przycisku "Kup bilet" dostępne było przekierowanie do strony przewoźnika. Od 12 grudnia możliwy jest już zakup biletów PKP Intercity bezpośrednio w aplikacji Jakdojade.

Jakdojade to piąty partner PKP Intercity, który już sprzedaje bilety w ramach współpracy opartej o ujednolicone warunki handlowe. Biletów narodowego przewoźnika można szukać także m.in. w mPay, e-podróżnik.pl, SkyCash, KOLEO.

Po 11 miesiącach tego roku PKP Intercity sprzedał poprzez te kanały 7,4 mln sprzedanych biletów.

PKP Intercity to polski międzyregionalny przewoźnik kolejowy. Zapewnia komunikację pomiędzy dużymi miastami oraz popularnymi ośrodkami turystycznymi w kraju, łączy mniejsze ośrodki z aglomeracjami, a także umożliwia podróżowanie po Europie. Przewoźnik oferuje podróże czterema kategoriami pociągów: Twoje Linie Kolejowe (TLK) i InterCity (IC) (połączenia ekonomiczne); Express InterCity (EIC) i obsługiwane pojazdami Pendolino Express InterCity Premium (EIP).

Dołącz do dyskusji: Bilety na Intercity można już kupić w aplikacji Jakdojade

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl