SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Biuletyn Informacji Publicznej od Hoga

Hoga rozpoczęła udostępnianie gotowych rozwiązań Biuletynu Informacji Publicznej pod marką BIP webserwer.pl, skierowanych do podmiotów zobowiązanych przez Ustawę z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej do publikowania wszelkich informacji o sprawach publicznych.

Zastosowane w BIP webserwer.pl mechanizmy bazodanowe pozwalają na samodzielną budowę i modyfikację struktury wewnętrznej Biuletynu, a także dodawanie i edycję dokumentów przez pracowników merytorycznych instytucji bez pomocy służb informatycznych. Zarządzanie Biuletynem, dodawanie dokumentów odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej.

BIP webserwer.pl może być wykorzystywany zarówno przez małe instytucje, jak i duże organizacje o rozproszonej strukturze. Pozwala na tworzenie rozbudowanych zespołów redakcyjnych oraz delegowanie uprawnień do redagowania poszczególnych katalogów przez pojedynczych redaktorów.

BIP webserwer.pl spełnia wymagania w zakresie bezpieczeństwa danych wynikające z rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej. Serwery znajdują się w Centrum Przetwarzania Danych prowadzonym wspólnie przez HOGA.PL S.A. i PWPT Wasko Sp. z o.o. Czterech niezależnych dostawców łącz internetowych, dynamiczny routing BGP, nowoczesne systemy zabezpieczeń są gwarancją ciągłego dostępu do informacji publicznej zawartej w Biuletynie.

BIP webserwer.pl jest oferowany w trzech wersjach: Standard, Premium, Prestige opartych o identyczne mechanizmy, różniących się wyglądem strony głównej i poszczególnych generowanych podstron. Roczna opłata licencyjna dla wszystkich trzech wersji wynosi 1800 złotych netto, natomiast opłata aktywacyjna to tylko 99 groszy netto (wersja Standard).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Biuletyn Informacji Publicznej od Hoga

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl