SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Biuletyn Informacji Publicznej od Hoga

Hoga rozpoczęła udostępnianie gotowych rozwiązań Biuletynu Informacji Publicznej pod marką BIP webserwer.pl, skierowanych do podmiotów zobowiązanych przez Ustawę z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej do publikowania wszelkich informacji o sprawach publicznych.

Zastosowane w BIP webserwer.pl mechanizmy bazodanowe pozwalają na samodzielną budowę i modyfikację struktury wewnętrznej Biuletynu, a także dodawanie i edycję dokumentów przez pracowników merytorycznych instytucji bez pomocy służb informatycznych. Zarządzanie Biuletynem, dodawanie dokumentów odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej.

BIP webserwer.pl może być wykorzystywany zarówno przez małe instytucje, jak i duże organizacje o rozproszonej strukturze. Pozwala na tworzenie rozbudowanych zespołów redakcyjnych oraz delegowanie uprawnień do redagowania poszczególnych katalogów przez pojedynczych redaktorów.

BIP webserwer.pl spełnia wymagania w zakresie bezpieczeństwa danych wynikające z rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej. Serwery znajdują się w Centrum Przetwarzania Danych prowadzonym wspólnie przez HOGA.PL S.A. i PWPT Wasko Sp. z o.o. Czterech niezależnych dostawców łącz internetowych, dynamiczny routing BGP, nowoczesne systemy zabezpieczeń są gwarancją ciągłego dostępu do informacji publicznej zawartej w Biuletynie.

BIP webserwer.pl jest oferowany w trzech wersjach: Standard, Premium, Prestige opartych o identyczne mechanizmy, różniących się wyglądem strony głównej i poszczególnych generowanych podstron. Roczna opłata licencyjna dla wszystkich trzech wersji wynosi 1800 złotych netto, natomiast opłata aktywacyjna to tylko 99 groszy netto (wersja Standard).
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Biuletyn Informacji Publicznej od Hoga

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl