SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Black z promocją „Every Friday is Black Friday”

Marka napojów energetycznych Black (FoodCare) powierzyła agencji Unique One przygotowanie akcji promocyjnych w wyniku wygranego przetargu.

Akcje promocyjne dla marki Black przebiegają pod hasłem: „Every Friday is Black Friday” i wykorzystują trzy mechanizmy: kup i odbierz, loterię promocyjną i konkurs.

Okres przyjmowania zgłoszeń i sprzedaży promocyjnej wystartował 27 maja i potrwa do 1 września br.

Jak zdobyć nagrody od Black

Aby wziąć udział w akcjach promocyjnych, uczestnik powinien: dokonać w okresie promocyjnym jednorazowego zakupu co najmniej 4 produktów promocyjnych potwierdzonych jednym paragonem fiskalnym (tj. na 1 paragonie 4 szt. produktów Black, dowolna pojemność, lub 1 sztuki 4-paka Black pojemność 250 ml), zachować dowód zakupu w postaci paragonu fiskalnego; dokonać w okresie promocyjnym prawidłowego zgłoszenia swojego udziału w wybranej akcji promocyjnej (loterii, konkursie, kup i odbierz – jeden paragon uprawnia do zgłoszenia w jednej, dwóch lub wszystkich trzech akcjach) za pośrednictwem blackfridayakcja.pl.  

W loterii oraz konkursie, laureaci nagród tygodniowych (oraz nagrody głównej w przypadku konkursu) ogłaszani są na stronie blackfridayakcja.pl po pozytywnej weryfikacji.

W akcji kup i odbierz do wygrania jest ponad 40 tys sztuk kodów rabatowych/zniżkowych do partnerów akcji: Zipro, Komputronik, G2a, Mr. Gugu, Limango, Gonga, Answer, Motus.

W konkursie do zdobycia są nagrody tygodniowe: 14 szt. (3 x hulajnoga elektryczna Motus + 11 x rower stacjonarny do ćwiczeń ZIPRO) oraz nagroda główna: 1 x wyjazd na Ibizę dla dwóch osób ( w terminie 20-27.09.2022 r.).

W loterii co piątek wygrania jest nagroda pieniężna 14 x 5 000 zł.

Akcje promocyjne będą komunikowane w telewizji, digital, w tym w social mediach.

Mechanizm akcji promocyjnych przygotowała agencja Unique One, kreację FoodCare, za zakup mediów odpowiada Initiative, zaś za kampanię digital -Insignia i RTB House.

Dołącz do dyskusji: Black z promocją „Every Friday is Black Friday”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl