SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

“Blizna” - nowa płyta Tatiany Okupnik (wideo)

Najnowszy utwór Tatiany Okupik pt. „Blizna” jest zapowiedzią trzeciej płyty artystki o tym samym tytule. Album ukaże się w marcu tego roku.

“Blizna” - nowa płyta Tatiany Okupnik (wideo)

Tatiana Okupink pracowała nad nową płytą z Michałem Przytułą (komponował m.in. dla Kayah,  Reni Jusis). Jak zapewnia wokalistka, album w części muzycznej ma dużo pozytywnej energii ale teksty niosą przekaz, który nie zawsze jest wesoły.

- O tym, że musi skończyć się pewien etap, by mógł zacząć się następny. O dużych zmianach, które zachodzą w naszym życiu i które mogą być mniej lub bardziej bolesne. O tym, że nawet, jeśli zaczyna się coś lepszego, tamto, co się skończyło, zostawia w naszym sercu i głowie konkretny ślad -  tak nową płytę opisuje Tatiana Okupnik.

Album “Blizna” ukaże się w marcu. Tymczasem już teraz można obejrzeć teledysk do singla nakręcony przez Grupę13.

 

- Blizna to mapa tego, co robiliśmy i czego powinniśmy w przyszłości unikać. Czasem warto spojrzeć na taką bliznę, na ten trwały ślad, żeby po raz drugi nie popełnić tego samego błędu - tłumaczy artystka.

Płyta jest bardzo osobista. Okupnik śpiewa o samej sobie  Gwiazda  przyznaje, że duża otwartość wniknęła ze zmian, jakie zaszły w jej życiu. Konkretnie? "Zakochałam się" - przyznaje.

Dla Tatiany Okupnik płyta "Blizna" to nowy muzyczny  etap. Właśnie ze względu na emocje towarzyszących jej powstawaniu. Jak mówi: "Mam poczucie, że właśnie przebiłam głową mur swoich własnych emocji".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: “Blizna” - nowa płyta Tatiany Okupnik (wideo)

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
olo
kiepskie, kolejna wersja babskich lamentow
9 10
odpowiedź
User
Posh
Kiczowate dno. W porę pojęła, że pora wrócić do korzeni, by się utrzymać po porażkach w UK.
8 10
odpowiedź