SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

BMW i GOPR rozpoczynają zbiórkę dla ratowników górskich #jestemzgór

BMW wspólnie z GOPR inicjują ogólnopolską akcję crowdfundingową pod hasłem #jestemzgor. Ma ona wesprzeć ochotników i pasjonatów pracujących jako ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Article

Jak podkreślają inicjatory zbiórki #jestemzgor, niemal 90% GOPR-owców to ochotnicy i pasjonaci, którzy w pomoc innym inwestują własny czas, a także środki finansowe na sprzęt i szkolenia.  

Ratowników można wspierać, wpłacając środki poprzez stronę jestemzgor.pl. Pieniądze zostaną przeznaczone na szkolenia i niezbędny sprzęt. Zbiórkę promuje specjalnie przygotowany spot.

– Planując strategię komunikacji podjęliśmy decyzję, aby zgodnie z wartościami marki podejść do nowej współpracy nie jako sponsor, ale jako partner. Poznając wyzwania ratowników, postanowiliśmy zainicjować akcję crowdfoundingową połączoną z ogólnopolską kampanią, która ma na celu zwiększenie świadomości na temat bezpieczeństwa w górach oraz wsparcie nowego partnera w codziennych wyzwaniach – mówi Kacper Studencki, brand and customer connection manager marki BMW.

BMW partnerem GOPR

BMW zostało także stałym partnerem GOPR, przekazując Pogotowiu 12 samochodów, głównie hybrydowych BMW X5 z napędem na cztery koła xDrive.

– Niezmiernie cieszy nas, że rozpoczęliśmy współpracę z BMW, jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek motoryzacyjnych na świecie. Warto podkreślić, że samochody, które otrzymaliśmy do użytkowania, są samochodami hybrydowymi. Dzięki współpracy z BMW testujemy obecnie również samochody elektryczne. Jest to przejaw troski o środowisko naturalne, która zarówno dla nas, jak i dla BMW jest bardzo ważna – powiedział Witold Tomaka, prezes zarządu głównego GOPR.

Ogólnopolska akcja crowdfoundingowa połączona jest z kampanią komunikacyjną poświęconą GOPR. Materiały na temat pracy ratowników będą publikowane na portalach internetowych oraz w kanałach społecznościowych GOPR oraz BMW.

W kolejnym etapie kampanii, na stronie jestemzgor.pl zostanie utworzony specjalny sklep, a jego dochód również umożliwi zakup sprzętu i organizację szkoleń dla ratowników.

Koncept kreatywny stworzyła i opracowała wszystkie materiały do kampanii agencja Change Serviceplan. Produkcją spotu zajęła się firma Media Ready.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: BMW i GOPR rozpoczynają zbiórkę dla ratowników górskich #jestemzgór

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
DLA LGBTQPA?
Tęczowe BMW zbiera chyba na marsz równiachów po górach.
Dzieciaki - zdecydujcie się! Czy jesteście ciotki czy twardziele. Bo w rozkroku to stoi, ale wasza nowa grupa docelowa. RESZTA MA Z WAS NIEZŁĄ BEKĘ!
odpowiedź