SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Z Kancelarią Prezydenta RP żegna się Bogna Janke

Z Kancelarii Prezydenta RP po niecałym roku pracy odchodzi Bogna Janke, sekretarz stanu odpowiedzialna za biuro dialogu i korespondencji. Wcześniej przez wiele lat pracowała w branży mediów, m.in. jako właścicielka platformy Salon24.

Bogna Janke Article

W swoim odejściu z kancelarii prezydenta Bogna Janke poinformowała we wtorek po południu na Twitterze. - Odchodzę do innych zadań. Serdecznie dziękuję Prezydentowi @AndrzejDuda, Pierwszej Damie, szefowej KPRP, Ministrom, Doradcom i Pracownikom za współpracę - stwierdziła.

- Dziękuję też Ministrom Rządu @PremierRP, przedstawicielom instytucji państwowych, reprezentantom innych państw i międzynarodowych organizacji pomocowych, z którymi współdziałałam na rzecz dobra wspólnego - wyliczyła.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

- Dziękuję przedst. pracodawców, związków zawodowych, NGO-sów, Kościołów, Straży Granicznej, organizacji i działaczy społecznych, z którym miałam zaszczyt współpracować. Praca w KPRP była niezwykle cennym doświadczeniem, które wykorzystam w moich przyszłych działaniach - podkreśliła Bogna Janke.

Bogna Janke w kancelarii prezydenta przez niecały rok

Pracę w Kancelarii Prezydenta RP Bogna Janke zaczęła w połowie lipca ub.r. Jako sekretarz stanu nadzorowała merytorycznie biuro dialogu i korespondencji, odpowiadała za dialog społeczny.

Przedtem przez 15 lat Bogna Janke była związana z platformą blogową Salon24.pl. W kwietniu ub.r. sprzedała ją Sławomirowi Jastrzębowskiemu, witrynę uruchomiono w nowej odsłonie, z zespołem redakcyjnym.

Pracę w mediach zaczęła w drugiej połowie lat 90. Pracowała m.in. w Polskiej Agencji Prasowej i TVN24 oraz wydawała lokalny tygodnik „Gazeta Południa” ukazujący się w powiecie piaseczyńskim. Ponadto była fundatorem i prezesem Fundacji Warszawskie Szpitale Polowe, mającej na celu stworzenie ekspozycji upamiętniającej szpitale polowe z Powstania Warszawskiego, uruchomiła serwis internetowy Szpitale1944.pl.

Kiedy w połowie ub.r. Bogna Janke zaczynała pracę w kancelarii prezydenta, jej mąż Igor Janke odszedł z agencji public relations R4S kontrolowanej przez byłego rzecznika prasowego PiS Adama Hoffmana. Jesienią Igor Janke uruchomił autorski podcast „Układ otwarty”, którego odcinki w ciągu sześciu miesięcy zanotowały ponad trzy miliony wyświetleń.

Dołącz do dyskusji: Z Kancelarią Prezydenta RP żegna się Bogna Janke

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
żal
Pisownia rzeczowników pospolitych wielką literą to żenada jest, psze Pani!
11 5
odpowiedź
User
a kogo
w sumie to obchodzi poza pisowcami?
9 4
odpowiedź
User
x333
Jakieś osiągnięcia ta pani ma jeśli chodzi o kanfiety prezydenckie?
12 4
odpowiedź