SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bogusław Tobiasz dyrektorem nowej jednostki w Bayerze

Bogusław Tobiasz objął stanowisko dyrektora Digital Hubu firmy Bayer. Przeszedł z koncernu Amazon.

Bogusław Tobiasz Article

Bogusław Tobiasz jest odpowiedzialny za strategiczne zarządzanie nową jednostką w światowej strukturze firmy.

Digital Hub, zlokalizowany w warszawskim biurze firmy, to najnowsza inwestycja firmy Bayer w Polsce. Centrum, które rozpoczęło działalność w lipcu, koncentruje się na opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań cyfrowych do zastosowań globalnych, w pierwszym etapie - dla rolnictwa. Digital Hub stworzy miejsca pracy nawet dla 400 specjalistów IT.

- Moim celem jest stworzenie świetnego, zróżnicowanego zespołu, który będzie rozwijał najbardziej innowacyjne rozwiązania cyfrowe dla rolnictwa do zastosowań na całym świecie - mówi Bogusław Tobiasz - Pracownicy w Warszawie będą ściśle współpracowali z zespołami centrów IT firmy Bayer w Niemczech, USA i innych krajach. Wspólnie wprowadzając cyfrowe innowacje, będziemy realizowali wizję Bayer „Health for all, hunger for none” - dodaje.

Bogusław Tobiasz: z Amazona do Bayera

Przed objęciem obecnego stanowiska Bogusław Tobiasz pracował w firmie Amazon, pełniąc funkcję senior regional IT head na Europę Środkowo-Wschodnią i zarządzał rozproszonym  zespołem pracowników IT.

Wcześniej był już związany z firmą Bayer, pracując przez ponad trzy lata na stanowisku regional IT & digital innovation director na Europę Środkowo-Wschodnią. Był wówczas odpowiedzialny za międzynarodowe projekty zarządzania aplikacjami, infrastrukturą, cyfryzacją i innowacjami. Kierował też Zespołem Innowacji. Ma doświadczenie w metodykach zarządzania projektami (Prince2 i Agile), w budowaniu rozwiązań programistycznych, integracji aplikacji i platform korporacyjnych, definiowaniu i wdrażaniu procesów. W swojej karierze zarządzał wieloma projektami w zakresie rozwoju oprogramowania, transformacji cyfrowej oraz  rozwoju biznesu.

Bogusław Tobiasz ma tytuł MBA Oxford Brookes University, gdzie studiował na kierunku IT Systems in Management and Business. Jest ponadto absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania w Waszawie.

Dołącz do dyskusji: Bogusław Tobiasz dyrektorem nowej jednostki w Bayerze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl