SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bogusław Wołoszański w kampanii BPH

'Bankomaty wszystkich banków zjednoczone!' - kampanię informującą o tym fakcie możemy oglądać od początku września.

Trwa nowa kampania banku BPH z Bogusławem Wołoszańskim w roli głównej w której promowane jest konto Sezam Max -   bezprowizyjne wypłaty pieniędzy ze wszystkich funkcjonujących w kraju bankomatów.

              

- Decydując się na współpracę z Bogusławem Wołoszańskim braliśmy pod uwagę nie tylko jego popularność, ale przede wszystkim  wyjątkową wiarygodność, dokonania zawodowe i opinię specjalisty w przedstawianiu zawiłych procesów i faktów, które zmieniły bieg historii. Trafność wyboru najlepiej potwierdzają pozytywne opinie odbiorców - mówi Barbara Szołomicka, dyrektor departamentu marketingu Banku BPH.

Konstruując przebieg kampanii agencja  Just poszukiwała optymalnego sposobu połączenia osobowości gwiazdy z niezwykle atrakcyjnym "sensacyjnym" charakterem produktu.

Jak mówi Jacek Jurek, prezes Just - wybrano rozwiązanie teaserowe, które pozwala wybrzmieć kluczowym w kampanii komunikatom. Pierwszemu, który informuje o tym, że bankomaty wszystkich banków zostały połączone, oraz drugiemu, że stało się to za sprawą Banku BPH, który teraz udostępnia je za darmo swoim klientom.
Pomysł kreatywny, który teraz oglądamy w mediach pojawił się w trakcie przetargu na wrześniową megakampanię. Ciekawych propozycji było kilka. Badania potwierdziły jednak, że cele strategiczne kampanii najlepiej realizuje przedstawiona przez Just propozycja wykorzystania postaci pana Wołoszańskiego jako celebrity kampanii - mówi Jacek Balcer, dyrektor zarządzający departamentu public relations Banku BPH.

Kampania toczy się w ogólnopolskiej telewizji oraz na billboardach i prasie. Wsparcie stanowią  również materiały informacyjne w oddziałach.  Media do kampanii zakupił MediaCom. Termin jej zakończenia przewidywany jest na koniec października.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bogusław Wołoszański w kampanii BPH

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl