SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Brad Pitt zachwala nowe ekspresy do kawy De'Longhi

Trwa kampania launchująca nowy ekspres De’Longhi Eletta Explore, za którą odpowiada agencja Mediaplus we współpracy z agencją SalesTube (Group One). Ambasadorem marki i twarzą wiosennej kampanii jest hollywoodzki gwiazdor, Brad Pitt.

Article

Brad Pitt, ambasador marki De’Longhi, zadebiutował w tej roli w 2022 roku. Pierwsza międzynarodowa kampania z udziałem aktora pod hasłem “Something Perfetto” nawiązywała do idealnych chwil, które przywołują najpiękniejsze wspomnienia i emocje.

Najnowsza kampania oraz spot z udziałem światowej gwiazdy są kontynuacją zeszłorocznego konceptu. Tym razem główną rolę obok Brada Pitta gra ekspres De’Longhi Eletta Explore, który pozwala przygotowanie ponad 50 rodzajów napojów kawowych — na gorąco, na zimno oraz cold brew.

- Zeszłoroczna kampania, pierwsza z udziałem Brada Pitta  jako ambasadora marki De’Longhi, była największą i najważniejszą kampanią w historii firmy w Polsce. Był to sukces marki, której 95% sprzedaży jest dziś już poza Włochami, a Polska ma w tym swój znaczny udział. Tej wiosny realizujemy  razem z agencjami Group One kolejny projekt, która umacnia De’Longhi na pozycji lidera w danym segmencie ekspresów, dzięki którym możemy cieszyć się różnorodnością kawy jak z kawiarni we własnym domu - mówi Monika Ćwikła, brand manager De’Longhi.

Kampania będzie realizowana w TV oraz digitalu z wykorzystaniem formatów wideo i display, poprzez kanały paid social i search engine, YouTube i VOD. Za realizację działań promocyjnych w Polsce odpowiada Mediaplus, który koordynuje wszystkie działania mediowe dla grupy De’Longhi na polskim rynku. W modelu house of communication agencja współpracuje z należącą do tej samej grupy spółką MarTech & E-commerce SalesTube, która odpowiada za planowanie i realizację działań paid social i paid search oraz programmatic. Kampanią w social mediach zajęła się agencja Performance Media. Za jej realizację odpowiada SalesTube.

Spot będzie szeroko emitowany do końca maja. Kampania digital potrwa do 30 czerwca.

 

Dołącz do dyskusji: Brad Pitt zachwala nowe ekspresy do kawy De'Longhi

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl